+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Jak szybko odmłodzić dekolt i szyję?

Sposoby na odmłodzenie dekoltu i szyi

1. Bardzo ważne jest, aby zacząć od domowej pielęgnacji, należy pamiętać o codziennym demakijażu skóry szyi i dekoltu, dzięki temu martwe komórki będą usunięte, pory odblokowane, a skóra odzyska naturalny blask. Ponadto warto wykonać peeling dekoltu 2 razy w tygodniu, który spłyci zmarszczki i nawilży skórę, a dodatkowo zwiększy wchłanianie aktywnych składników z kremów.

2. Innym rozwiązaniem dla Pań, które chcą odmłodzić skórę dekoltu jest wizyta u kosmetyczki. Gabinety i kliniki w swojej ofercie mają liczne zabiegi na tą partię ciała. Niestety, aby uzyskać widoczną poprawę stanu skóry, trzeba wykonać całą serię zabiegów, co wiąże się z dość wysokim kosztem oraz dużym nakładem czasu.

3. Najbardziej efektywnym i najszybszym sposobem na poprawę stanu skóry szyi i dekoltu są zabiegi z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, które poprawiają elastyczność i napięcie wspomnianych obszarów.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się urządzenie dedykowane do zabiegów poprawy jędrności i redukcji zmarszczek z okolic szyi i dekoltu. Urządzenie Reaction oparte jest na technologii CORE, która polega na emisji fal elektromagnetycznych o różnych częstotliwościach. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania funkcji vacuum, dzięki której zwiększa się intensywność zabiegu.

Alternatywnym urządzeniem jest DX TWIN, które oparte jest na technologii ENDERTWIN czyli ultradermicznym masażu próżniowym, a dodatkowo wzbogacony jest o drgania akustyczne. Po zabiegu skóra szyi i dekoltu jest napięta, wygładzona oraz pozbawiona toksyn.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Już pisałam na tym forum o moim olejku, ale skoro natknęłam się na kolejny temat, to wspomnę o nim tez tutaj. Jest to olejek Mesotherapist firmy Dermika, który zawiera w sobie kilka różnych rodzajów olejów roślinnych, jest przeznaczony dla dojrzałej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Używam go z dużą przyjemnością, bo dobrze pielęgnuję skórę i odmładza ją.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	6.7 KB
ID:	79Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu2.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	6.0 KB
ID:	80

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    Dla uzyskania szybkiego efektu można zastosować serum lub specjalną maskę na dekolt. Ma ją w swojej ofercie np. Bielenda, czy Farmona.

Rittana
    Guest
    Można jakieś maski stosować, albo peelingi. Najlepiej udać się do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego i dobiorą odpowiednią metodę. Zależy od wieku i efektu jaki chcemy osiągnąć.

Nie zarejestrowany
    Guest

ekspresowo nic się nie da :P

Na odmładzanie skóry dekoltu i szyi, która notabene jest bardzo wredna pod względem starzenia się, trzeba poswięcić troszkę czasu. Warto w tym celu kupić jakikolwiek krem przeciwzmarszczkowy i dodać może coś jeszcze. Ja używam maseczki Dermika "Tajemnica młodości" - saszetkowy produkt za dosłownie kilka drobnych. Kiedy tę maseczkę nakłada się dośc regularnie - raz w tygodniu - to efekty przychodzą naprawdę szybko (oczywiście w miarę możliwości).

wopka
    Guest
    Rewelacyjne pilingi w sumie w fajnej cenie można sobie zrobić w warszawie w salonie new look. Kiedyś się obawiałam np. jakiś infekcji przy zabiegach bo to jednak wszystko dość inwazyjne jest ale warunki naprawdę mają super.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Moja mama stosuje olejek arganowy - codziennie po oczyszczeniu skóry dekoltu wmasowuje przez kilka minut ten olejek. Ma dużą zawartość witaminy E i dobrze nawilża.

W jakimś piśmie natknęłam się też na domową maseczkę na dekolt: wymieszać pianę z jednego białka, 3 łyżki twarożku i sok z połowy pomarańczy. Trzeba nałożyć grubą warstwę takiej maseczki na dekolt, przykryć gazą, żeby nie spłynęła i zostawić na 15 minut. Po kwadransie zmyć ciepłą wodą. Skóra powinna być ładnie napięta.

Po maseczce warto wklepać dodatkowo balsam nawilżający.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaffiro

ja polecam zabieg Zaffiro - w Wellderm we Wrocławiu i Warszawie jest teraz promocja na ten zabieg a efekty są naprawdę genialne i widoczne gołym okiem!

Nie zarejestrowany
    Guest

salon urody we Wrocławiu

Och, jest wiele sposobów. Dobry salon urody sobie z tym poradzi. Co do Wrocławia, to tego polecanego wyżej nie znam, ale wiem natomiast, że w Belle wykonają taki zabieg na pewno i na pewno będzie to widoczny efekt: http://salonurodybelle.pl/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-09-14 o 10:11

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A słyszeliście o diecie, która hamuje starzenie?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości