+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 135 z 135
    Nie zarejestrowany
    Guest

odp

Zgadzam się z opinią, że kosmetyki są profilaktyczne, rzadko kiedy dają rezultat w postaci zmniejszenia się / spłycenia zmarszczek. Najlepiej udać się do dobrego lekarza i postawić na medycynę estetyczną, np. botox, mezoterapią, wolumetrię. Z warszawskich klinik mogę polecić Klinikę Sfera
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:17

MilesWay
    Guest
    Ja tam polecam Wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Super efekt, twarz inaczej wygląda. No i przede wszystkim zabieg jest bezinwazyjny.

BingLola
    Guest
    Na zabieg na zmarszczki sie dopiero wybieram Póki co jestem po wypełnianiu ust kwasem HA Restylane Kysse. Z efektu jestem bardzo zadowolona, trzyma mi sie od 8 miesięcy

malwinkaaa
    Guest
    nie oszukujcie się: kremy nie spłycą wam zmarszczek tylko zabiegi medycyny estetycznej. Jakiś botoks czy lifting - to są rozwiązania. Ja chodzę własnie na botoks do Allure Esthétique Clinique w Konstantynowie Łódzkim i widać efekty zabiegów. Buzia jest gładka, zrelaksowana, wyglądam młodziej no i nie ma zmarszczek. Przy tym efekt jest mimo to naturalny. Żaden krem ci nie da takich rezultatów.

Olma88
    Guest
    Cytat Napisał BingLola Zobacz post
    Na zabieg na zmarszczki sie dopiero wybieram Póki co jestem po wypełnianiu ust kwasem HA Restylane Kysse. Z efektu jestem bardzo zadowolona, trzyma mi sie od 8 miesięcy
    Jak dla mnie najbardziej naturalny efekt właśnie jest po tym kwasie. Ja najpierw zobaczyłam sobie jak wyglądaja usta po innych kwasach. tragedia jakaś. Albo jakies grudy widzę, - tutaj po Restylanie przynajmniej tego nie ma.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości