+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

Nerwica a wyjazd za granicę

mam nerwicę. Biorę słabe leki, jestem pod kontrolą psychologa. Jest o wiele lepiej. Nauczyłam się zwalczać lęki, zaraz jak tylko się pojawią. Potrafię opanować szybkie bicie serca, poczucie słabości i strachu. Walka była długa, ale są efekty. Czy myślicie, że mogę wyjechać do pracy za granicę? Dodam,że wyjechałabym do chłopaka i znajomych.

wera81
    Guest

Psychoterapia online

Myślę, że możesz śmiało jechać. Nerwica to nie koniec świata - sama choruję. Gdybyś potrzebowała szybkiej pomocy psychologa lub psychiatry możesz skorzystać z wideokonsultacji w psychomedic.online Maja świetnych specjalistów. którzy służą pomocą przez 7 dni w tygodniu.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Takie konsultacje czy terapia online to świetna opcja dla wygnańców czy osób, które jednak wstydzą się pojawić w klinice... Jest ich nadal sporo... Na stronie Psychomedic można taka konsultacje online umówić?

metolka
    Guest
    Nie wiedziałam, że w Psychomedic jest opcja terapii czy konsultacji online, wygodna opcja dla zabieganych czy tych, którzy jednak wstydzą się wizyty u specjalisty, albo mieszkają zbyt daleko od dobrej kliniki.

kretka
    Guest
    Akurat o Psychomedic wiele dobrego słyszałam od osób mi bliskich. babcia korzysta z pomocy w leczeniu postępowej demencji, tata po chorobie nowotworowej też u nich znalazł pomoc i do tej pory, już kilka lat po wygranej, korzysta z terapii online a córka znajomej walczy od niedawna z okropna bulimią... Wszechstronne wsparcie, doświadczeni specjaliści przyjazna atmosfera - to zalety kliniki

majkazx
    Guest
    Miałam przyjemność kilka razy korzystać z pomocy specjalistów z Psychomedic. Nie miała namiaru na dobrego psychiatrę w mojej okolicy więc postawiłam na sprawdzone miejsce, polecane. Psychomedic ma wybitnych specjalistów, szybko zajęli się moja mamą, postawili ją na nogi. Teraz jesteśmy pod opieką jednego z terapeutów, korzystamy ze wparcia online - działa.

bleka
    Guest
    Ciesze się, ze coraz więcej osób przekonuje terapia przez Skype. Na https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ można poczytać na ten temat - kliniki Psychomedic chętnie sięgają po rozwiązania skuteczne i już sprawdzone np. na zachodzie nie tylko Europy

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości