+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam.
    Od ponad pół roku cierpię prawdopodobnie na refluks, gdyż odbijanie nie daje mi spokoju. Niedawno usłyszałem o "cudownym" suplemencie, jakim jest Miód Manuka. Zakupiłem Miód Manuka MGO 400+ i spożywam go już dwa tygodnie, jednak sytuacja nie polepszyła się. Czytałem opinie i właściwie na stronie poświęconej temu miodowi nie znalazłem żadnej negatywnej, co wydaje mi się dziwne, dlatego wolę zapytać na stronie niepoświęconej jedynie temu miodowi. Czy ten miód jest aż tak dobry?
    Pozdrawiam
    Na refluks proponuję olej z czarnuszki. Mnie pomógł.

Irek
    Guest
    Właśnie przez takie miody, które Pan wskazuje Nowa Zelandia, tzn odpowiednie instytucje wzięły się się za porządki z miodem manuka. Nie jest to miód który posiada tą prawdziwą aktywność nietelnkową jaki powinien mieć autentyczny miód manuka. Active 24 nie oznacza nic. Klient płaci za miód który nie wnosi nic do jego diety. Powinno się stosować miody które zawierają określoną ilość methylgyoxalu, co powinno być napisane na etykiecie. Ewentualnie mogą to być miody UMF albo NPA. Zawartości Methylgyoxalu w tych miodach da się stosować korelacyjnie z liczbą UMF/NPA(Non peroxide activity).
    Do ran najlepsze są miódy manuka sterylne w tubkach, te przeznaczone do spożycia nie do końca się nadają.
    Ludzie nie wydajcie pieniędzy na podróby!!!!
    Dokładnie! Miód manuka to lokalny wyrób z Nowej Zelandii i dostępność, powiedzmy, surowca jest bardzo ograniczona. To powoduje pojawienie się dużej ilości miodów jedynie korzystających z nazwy “manuka”. Ważne jest aby kupować miód, którego autentyczność potwierdza certyfikat. Sam konsument może go również zweryfikować np. tu happyvalley.pl/sprawdz-certyfikat-umf
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-18 o 19:47

Nie zarejestrowany
    Guest

Właściwści - cena

Cytat Napisał Irek Zobacz post
    Dokładnie! Miód manuka to lokalny wyrób z Nowej Zelandii i dostępność, powiedzmy, surowca jest bardzo ograniczona. To powoduje pojawienie się dużej ilości miodów jedynie korzystających z nazwy “manuka”. Ważne jest aby kupować miód, którego autentyczność potwierdza certyfikat. Sam konsument może go również zweryfikować np. tu happyvalley.pl/sprawdz-certyfikat-umf
    Strona, do której podałeś link to... sklep. No to chyba jasne, że produkty z tego sklepu są oryginalne a konkurencji raczej nie :-)

Czytając komentarze na tej stronie nie trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy tu do chyba czynienia z jakąś czasową modą na miód z MGO. Modą wywołaną marketingiem. Ktoś zaczął sprowadzać produkt i puszcza plotki o cudownym działaniu. Działanie to może być pozytywne, ale nie cudowne. Z pewnością warto się zastanowić czy tak wysoka cena jest warta do zapłacenia za produkt... no właśnie, czy przereklamowany?

Kiedyś zaczęto lansować jajka od kur z wolnego wybiegu - natychmiast wiele firm na opakowaniach swoich produktów zaczęło umieszczać informację, że ich jajka od tak hodowanych kur pochodzą. Była moda na cholesterol - niemal wszystkie produkty mają certyfikat "nie zawiera cholesterolu", była moda na konserwanty... no i mamy produkty bez konserwantów...

Czy dziś jest moda na miód z MGO i ściganie się z certyfikatami, kto ma lepszy i najprawdziwszy miód?

Irek
    Guest
    Czytając komentarze na tej stronie nie trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy tu do chyba czynienia z jakąś czasową modą na miód z MGO. Modą wywołaną marketingiem. Ktoś zaczął sprowadzać produkt i puszcza plotki o cudownym działaniu. Działanie to może być pozytywne, ale nie cudowne. Z pewnością warto się zastanowić czy tak wysoka cena jest warta do zapłacenia za produkt... no właśnie, czy przereklamowany?
    Moda czy nie, na pewno manuka cechuje się pewnymi właściwościami, których nie mają nasze miody. Nikt nie jest zmuszony do wydawania swoich pieniędzy, jeśli nie jest do tego w 100% przekonany. Ważne jest aby wyrobić sobie opinię na podstawie własnego doświadczenia, dlatego sam polecam wypróbować. W sieci jest bardzo dużo artykułów, nawet naukowych, które mogą przekonać nawet sceptyków. Tu przykład pierwszy znaleziony: postepyfitoterapii.pl/wp-content/uploads/2016/04/pf_2016_055-058.pdf
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-04-18 o 21:58

nakednoyz
    Guest

Red face o miodzie

miód bez wątpienia ma wiele prozdrowotnych właściwości, nie należy go jednak mylić z produktami leczniczymi jak to zostało już wcześniej wspomniane. Można również znaleźć kilka ciekawych informacji o jego właściwościach i korzyściach dla zdrowia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-03-19 o 14:32

Credo
    Guest

Miód Manuka 400mgo

Potwierdzam,kiedyś 3xdo roku miałam anginę,gdy kupiłam miód i smarowałam migdały, język, oszczędnie pidjadalam( jak lekarstwo)od wielu lat nie mam anginy,nie choruję poważnie,żadnych zatok,przeziębień, kataru.I nie reklamuję ale dziele się bo to pomaga,Dyskretnie dawałam kilku miesięcznemu wnukowi jak był przeziębiony, pomogło.Warto mieć w domu i nie trzeba jeść łyżkami.Oczywiscie też jem czosnek, cebulę,piję propolis ale trzeba mieć w zapasie miód Manuka, naprawdę działa,zabija bakterie,,wzmacnia organizm, jest delikatny w smaku.Patrzac na koszt antybiotyku plus jakieś witaminy to miód jest rewelacją i zdrowy,bez skutków ubocznych.Nasz miód też leczy ale nie ma takiej mocy.Ludzie nie trujcie dzieci antybiotykami,kupujcie ten miód i smarować im jamę ustną,dawać do ssania,na smoczek, zobaczycie różnicę,tylko nie kupować tego słabego bo to nic nie da i szkoda kasy, najlepszy te 400mgo,uniwersalny.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości