+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rzeszów

Kulki gejszy (kulki waginalne) - warto stosować?

Kupiłam wczoraj kuleczki gejszy i mam już ogromną ochotę, żeby je wypróbować. Czy korzystacie z tego "dobrodziejstwa"? Warto?

Nie zarejestrowany
    Guest

rewelacyjne kuleczki

Korzystam z kulek gejszy i to rewelacyjna sprawa. Niezdecydowanym kobietom proponuję zapoznać się z tym poradnikiem http://www.youtube.com/watch?v=QtpaiAhtc8E
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-10-14 o 16:21

Niezapominajka
    Guest

Red face Test najlepszych kulek różnych firm

Tu znalazłam super test wielu kulek waginalnych różnych firm. Od tanich po drogie. http://grzesznikadam.blog.onet.pl/2013/10/13/trening-miesni-kegla-kulki-waginalne/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-03-14 o 15:44

Nie zarejestrowany
    Guest

Post dla niedoświadczonych kobiet

Te kobiety ktore się zastanawiają jak takie kuleczki mogą wpływac na mięśnie kegla powinny obejrzeć tan material filmowy https://www.youtube.com/watch?v=QtpaiAhtc8E by byc bardziej świadome do czego sa te kuleczki i jak ważną rolę u kobiety odgrywają mięśnie kegla
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-05-14 o 09:39

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Kulki gejszy pomogą osiągać przyjemność podczas seksu i zbliżeń z partnerem. podczas stosowania kulek ćwiczy się mięśnie kegla, które odpowiadają w dużej mierze za nasze doznania seksualne. Kulek gejszy powinny spróbować kobiety, które mają problem z osiąganiem satysfakcji seksualnej, problem z orgazmem.

''Stosowane regularnie kulki gejszy mogą zapobiec opuszczaniu się narządów, wypadaniu macicy czy pęcherza moczowego i nietrzymaniu moczu. Wyćwiczone z pomocą kulek waginalnych mięśnie Kegla ułatwią poród, a także przyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka. Ponadto kulki gejszy pozwolą zachować dobrą kondycję mięśni dna miednicy w okresie menopauzalnym''.

Same widzicie, że kulki gejszy mają bardzo wiele zalet

Więcej informacji znajdziecie w artykule: http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/s...wac_35593.html

Nie zarejestrowany
    Guest

Exclamation Źle dobrane kulki gejszy?

Witam
    kupiłam niedawno te kulki i zaczęłam je zakładać- niestety mam problem po prostu jak chodzę to mi się wysuwają ze środka; doradźcie co mam zrobic żeby jednak pozostały we mnie .
    Mogę je utrzymać wyłącznie w pozycji siedzacej; jak juz sie wygodnie usadowię (inacej mnie uciskają)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-14 o 11:42

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam
    kupiłam niedawno te kulki i zaczęłam je zakładać- niestety mam problem po prostu jak chodzę to mi się wysuwają ze środka; doradźcie co mam zrobic żeby jednak pozostały we mnie .
    Mogę je utrzymać wyłącznie w pozycji siedzacej; jak juz sie wygodnie usadowię (inacej mnie uciskają)
    Być może dobrała pani niewłaściwy rozmiar kulek? Kulki waginalne można kupić w różnym rozmiarze (średnicy). Kulki różnią się od siebie materiałem, z którego są wykonane, kształtem, wagą. Warto przetestować inne kulki, skoro te nie dają oczekiwanego efektu. Przy zakupie kolejnych kulek powinna pani wziąć pod uwagę te wszystkie aspekty, można się również poradzić sprzedawcy

Nie zarejestrowany
    Guest

Zle dobrane

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Być może dobrała pani niewłaściwy rozmiar kulek? Kulki waginalne można kupić w różnym rozmiarze (średnicy). Kulki różnią się od siebie materiałem, z którego są wykonane, kształtem, wagą. Warto przetestować inne kulki, skoro te nie dają oczekiwanego efektu. Przy zakupie kolejnych kulek powinna pani wziąć pod uwagę te wszystkie aspekty, można się również poradzić sprzedawcy
    średnica to 3,5cm -kulki to nie buty które można przymierzyć w sklepie(przecież nie będe robiła przymiarki w wiadomym sklepie).
    Moze po prostu mam zbyt słabe mięsnie kegla?

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    średnica to 3,5cm -kulki to nie buty które można przymierzyć w sklepie(przecież nie będe robiła przymiarki w wiadomym sklepie).
    Moze po prostu mam zbyt słabe mięsnie kegla?
    Tak, prawdopodobnie ma pani słabe mięśnie i dlatego warto wspomagać się kulkami waginalnymi. Proszę wybaczyć jeśli poczuła się pani urażona. Mimo wszystko stosowanie kulek waginalnych dobiera się właśnie na podstawie rozmiaru, który określi pani drogą prób i błędów. Aby kulki nie powodowały dyskomfortu i spełniały swoją rolę w 100%, warto dobrać te najbardziej odpowiednie dla danej kobiety. Wystarczy dać sobie trochę czasu na swobodne próbowanie.

Kulki gejszy bywają jak buty - za małe lub za duże kompletnie nie zdają egzaminu

Nie zarejestrowany
    Guest

Zadowolona

Korzystam od dawna i jestem bardzo zadowolona . Są pomocne nie tylko dla zdrowia , ale i dla przyjemności.
    Kupiłam je w sklepie internetowym sexshop munera i jeszcze dostałam miły upominek.Osobiście polecam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości