+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
    CzarnaM.
    Guest

Otyłość - grupa wsparcia

Moje problemy z otyłością zaczęły się jeszcze w podstawówce. Już myślałam, że do końca życia będę znosić nieprzyjemne komentarze i wytykanie. Na żadnej diecie nie wytrwałam dłużej niż tydzień. Zebrałam się w sobie dopiero, kiedy wyprowadziłam się z domu. Uświadomiłam sobie, że bardzo dużo zależy od mnie i dałam z siebie wszystko! Ćwiczenia 3 razy w tyg, zero słodyczy i dużo warzyw. Po pierwszym tygodniu nic się nie zmieniło, po drugim waga ledwie drgnęła, ale od trzeciego tygodnia zaczęłam tracić po kilogramie. Ćwiczyłam coraz więcej i byłam coraz szczęśliwsza.

Zrzuciłam 30 kg!!!! I od pół roku utrzymuję wagę 65 kg!!!

Kochani, to jest możliwe, trzeba tylko uwierzyć, że można i nie dać się słabościom. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy się odchudzają

Ps. I polubiłam gorzką czekoladę, której wcześniej nie znosiłam :P

Nie zarejestrowany
    Guest

Gratuluję!

Większość kobitek rezygnuje z ćwiczeń właśnie przez brak szybkich efektów, a przecież nie chudnie się z dnia na dzień... Ja ćwiczę już drugi tydzień i kilka gramów spadło... Mam nadzieję, że się nie poddam, ale potrzebuję wsparcia... Niestety mój mąż mi go nie daje... Lubi dobrze zjeść, a ja nie wyobrażam sobie gotować dla niego obiadu i sama go nie zjeść (zresztą podjadam robiąc obiad)... Jak wy sobie z tym radzicie?

Ewa_Wawa
    Guest

Efekt jo-jo

Moje problemy z otyłością zaczęły się jeszcze w podstawówce. Tzn. najpierw to była nadwaga, a potem już w ogóle sie roztyłam. Spadła samoocena, nigdzie nie wychodziłam, zazdrościłam koleżankom szczupłych figur.

Jak poszłam do liceum postanowiłam się za siebie wziąć, nie chciałam znowu być tą "gorszą". I wiecie co schudłam 16 kilo Do dziś uważam to za swój sukces (nawet nie będę mówić ile ważyłam przed schudnieciem). Może 16 kg to nie jest strasznie dużo, ale zmiana była widoczna, a ja czułam się zdecydowanie lepiej.

Niestety, waga szybko zaczeła znów rosnąć. Jeszcze do końca liceum jakoś trzymałam ją w ryzach, a potem... powrót do punktu wyjścia

I tak już jest od roku. Teraz znów chcę schudnąć. Za pierwszym razem zastosowałam dietę Dukana, teraz nie wiem czy to dobry pomysł. Efekty są świetne, ale tyle się słyszy o szkodliwości tej diety. Myślę żeby poszukać czegoś bardziej zbilansowanego i zdrowszego. Jak coś znajdę to napiszę

Może wy coś polecicie?

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta paryska

Ewa może dieta paryska? http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...zna_41785.html

Jest zdrowa i polecana dla osób, które padły ofiarą efektu jo-jo.

KAŚKA
    Guest

Cool No pain no abs!! :)

ja polecam zrobić sobie galerię zdjęć motywujących + ćwiczenia, rower, basen, spacery, ruch, ruch, ruch (codziennie) + DUŻO wody!!!! ale nie smakowej, tylko zwykłej.
    I nie poddawać się! Bez bólu i bez wysiłku nie będzie efektu!

Nie zarejestrowany
    Guest

specjalistycznie

Próbowałam chyba wszystkich diet, niektóre nawet pomagały, ale... później następował gigantyczny efekt jojo Chciałam się już poddać, ale szłam ulicą Garncarską (mieszkam w Krakowie) i tam zobaczyłam takie coś jak Centrum Leczenia Otyłości. Poczytałam, poszperałam i się zdecydowałam Schudłam 20 kilo, pozostało mi jeszcze z 10, ale wreszcie czuje, że może się udać, bo chudnę zdrowo, jestem pod opieką specjalistów. Mam dietę dopasowaną do siebie (i swoich alergii). Korzystam też z porad fizjoterapeutki, pani Angeliki. Wszystko to uchroniło mnie przed poważną operacją kręgosłupa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To pozwoli Tobie mniej zjeść.?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    denmark
    To pozwoli Tobie mniej zjeść.?

Ostatnio edytowane przez reeja ; 04-12-15 o 11:32

Nie zarejestrowany
    Guest

Krótkie badanie do pracy magisterskiej

Problemy ze zdrowiem, wynikające poniekąd z zaburzeń odżywiania zawsze były w kręgu moich zainteresowań. Obecnie prowadzę badania na temat zachowań zdrowotnych u kobiet z diagnozą bulimii lub z nadwagą / otyłością. Oczywiście anonimowo. Ankieta jest w formie elektronicznej, skonstruowana tak aby nie zajęła dużo czasu . Stąd kieruję moją prośbę do Państwa, jeżeli byłaby możliwość by takie osoby wypełniły krótką ankietę (zajmuje 5min.) Byłaby to dla mnie wielka pomoc. Będę wdzięczna za choćby 1 wypełniony kwestionariusz.

http://goo.gl/forms/o2Jny8SJM9
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-06-15 o 09:37

Besta
    Guest

Wypełniłam kwestionariusz

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Problemy ze zdrowiem, wynikające poniekąd z zaburzeń odżywiania zawsze były w kręgu moich zainteresowań. Obecnie prowadzę badania na temat zachowań zdrowotnych u kobiet z diagnozą bulimii lub z nadwagą / otyłością. Oczywiście anonimowo. Ankieta jest w formie elektronicznej, skonstruowana tak aby nie zajęła dużo czasu . Stąd kieruję moją prośbę do Państwa, jeżeli byłaby możliwość by takie osoby wypełniły krótką ankietę (zajmuje 5min.) Byłaby to dla mnie wielka pomoc. Będę wdzięczna za choćby 1 wypełniony kwestionariusz.

http://goo.gl/forms/o2Jny8SJM9
    Lubię pomagać ludziom, więc z przyjemnością wypełniłam kwestionariusz. Życzę powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-06-15 o 12:28

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości