+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Temat: Ból kolan

Banned
    Mieszka w
    Łódź
    Polecam terapię komórkami macierzystymi ADSC, pozyskanymi z tkanki tłuszczowej Pacjenta, które podajemy do chorego kolana. Powodują one regenerację i odżywienie stawu, a także poprawiają jego ruchomość. W efekcie, znikają dolegliwości bólowe i poprawia się komfort życia.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Opole
    Wartą rozważenia opcją jest korzystanie ze specjalistycznych urządzeń pomagających w odciążaniu stawu kolanowego - rozwiązanie bardzo przydatne przy wszelkiego rodzaju kontuzjach. Zakładasz taką rehabilitacyjną ortezę - diskdr.pl/oa5000.htm która wspomaga prawidłową stabilizację i jednocześnie usprawnia funkcjonowanie stawu podczas normalnych codziennych czynności.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-12-17 o 21:00

Nie zarejestrowany
    Guest

zespoły przeciążeniowe

Być może dolega Ci zespół przeciążenia kolana. Wiem coś o tym bo sama cierpiałam z tego powodu. Polecam konsultację z lekarzem, a jeśli okaże się to właśnie zespołem przeciążenia kolana to polecam terapię ultradzwiękową w RehaPro - to jeden z lepszych gabinetów rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych w Krakowie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Alg-Borje
    Mieszka w
    Gdynia
    Polecam LithoMax Aquamin, który zawiera skalinka ostrogowatego, czyli bogatą w lity wapń i węglan magnezu, morską algę. Wspomaga ona uzyskanie równowagi mineralnej, potrzebnej dla układu kostnego i mięśniowego. Wspiera odbudowę chrząstki, mazi stawowej i kości. Może być stosowana pomocniczo przy łagodzeniu bólu mięśni i redukcji stanów zapalnych.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Najpierw trzeba rozpoznać przyczynę dolegliwości z czym mają problemy nawet lekarze.
    Zapalenie kaletki maziowej boli a łykanie środków na chrząstkę nic tu nie pomoże.

amelia33
    Guest

ból kolan

Przyczyny mogą być różne ale jako osoba młoda powinnaś zadbać o swoje zdrowie. Może warto poszukać jakiegoś fizjoterapeuty? Ja korzystałam z usług pani Magdaleny Brunagel, która prowadzi swoją działalność w Krakowie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja polecam i rehabilitację, jak i samego dr Więcka. Mi bardzo pomógł zastrzykami z osocza bogatopłytkowego. To nowa metoda, ale widzę po sobie, że skuteczna. Do tej pory to nie wielu lekarzy to robi, ale cieszę się, że akurat Pan Więcek to robi. Od kiedy skończyłam zastrzyki to bólu nie ma, leków przeciwbólowych nie biorę no i zakres, w którym mogę ruszać jest większy, więc nie ogranicza mnie nic. Warto poczytać o tej metodzie. tutaj jest więcej informacji z tego co pamiętam rehabilitacje.org
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-18 o 19:44

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Proponuję zastosować maść konopną. Maść ma działanie przeciwbólowe i rozluźniające, dzięki swoim właściwościom pobudza krążenie krwi w masowanych partiach ciała, przynosząc szybką i długotrwałą ulgę bolącym mięśniom i stawom.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar konopieizdrowie.pl
    Mieszka w
    Chorzów
    Również polecam maść konopną, a konkretnie Hemp Fortis, którą stosuje się w celu zmniejszenia obrzęku, bólu stawów i kręgosłupa. Jest przydatna w przypadku urazów, wspomaganiu opieki rehabilitacyjnej, ale też po wyczerpującej pracy czy treningu. Oprócz oleju konopnego zawiera goździk i eukaliptus.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    A ja chwalę sobie tzw LITOZIN KOLAGEN Polecił mi to ortopeda dr Rafał Więcek : gdzieskierowac24.pl/lekarz/rafal-wiecek-ortopeda-krakow?miasto=krakow&specjalizacja=ortopeda
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-04-18 o 21:53

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości