+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Widok mieszany

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzeżączka

Nie wiem czy o to chodzi,ale właśnie mam podobne objawy jak wyżej opisane,czyli przykry zapach pod napletkiem oraz pieczenie.Byłem u wenerologa ale przepisał mi tylko maść klotrimazolum i nic więcej , smarowałem jak zalecił ale do tej porey to mi nic nie pomogło,może poradzicie gdzie się udać albo jakiego lekarstwa użyć??

Nie zarejestrowany
    Guest

gonokokowe zapalenie stawów

Szukam pilnie jakis informacji na teamt rehabilitacji w przypadku rzeżączkowego zapalenia stwów! prosze o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

rzeżaczka

gdzie sie sgłosic an takei badania,i jak sie je wykonuje?

Nie zarejestrowany
    Guest

rzeżaczka ??

Mam pewne obawy co do wygladu ujscia cewki, nie mam pewnosci czy to rzeżaczka, ponieważ bylem z tym u lekarza, ale on niby stwierdzil ze to nic poważnego, ale po lekach nic mi nie przeszlo. Ujscie cewki jest zaczerwienione jakby bylo przekrwione, i lekko nabrzmiale, dodam ze nie boli mnie to ani nie ma zadnych wycieków. Czy to może by rzeżaczka, mam to juz pare miesiecy. czekam na odpowiedz.

Nie zarejestrowany
    Guest

rzeżączka

witam, nie wiem czy to moga byc objawy rzezaczki ale boje sie ze to moze byc to w poblizu pochwy i w pochwie strasznie mnie swedzi a jezeli drapie sie to staje sie to bolem moze to jakas inna choroba??

Nie zarejestrowany
    Guest

Rzeżączka

Witam ! wiec ok rok temu mialem zółtawa wydzielina z penisa i szczypanie przy oddawaniu moczu ale wszystko ucichło teraz natomiast od ok 2 miiesięcy oddaje dosyć często mocz dodam jeszcze że jestem motocyklista a nawet teraz jeżdze i mam 17 lat Prosze o odp dopiero teraz dowiedziałem się o tej chorobie i się boje ...

Nie zarejestrowany
    Guest

do kotek

a może poprostu zaraziłaś się jakimiś grzybami?one powodują swędzenie...

Nie zarejestrowany
    Guest

swedzi mnie cale ciało

swedzi mnie wszedzie podobno to swierzb,ale boje sie czy to nie wenerologiczne zjawisko..dorzdzcie mi..

Nie zarejestrowany
    Guest

Choroba

A ja jestem zdrowy

Nie zarejestrowany
    Guest

Zakładajcie gumy do walenia

nie będzie swędziało !!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia