+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak jak pisze osoba powyżej, nie ma sensu brać na próbe bo niczego nie zobaczysz. No i jeszcze rada ode mnie: tabletki działają najlepiej jeśli często uprawiasz seks. Najlepiej kilka razy dziennie bo wtedy prowokujesz taką sytuację, że więcej krwi napływa do penisa.

garbacz
    Guest
    Panowie czy warto jest dokupić do tabletek Penilarge jeszcze żel z serii? Bo poważnie zastanawiam się nad kupracją ale nie wiem już czy iwnestować w ten żel czy też nie. Jak doradzicie?

haps
    Guest
    Poczytaj sobie na temat skłądu, opinie itd. Na jednych zadziała lepiej na innych słabiej. W dużym skrócie zawiera on takie składniki jak L-Arginina który wpływa na powiekszenie objętości w ciałach jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jeżeli nastąpi we wszystkich to można w ten sposób uzyskać do kilku cm. Tylko trzeba brać regularnie.

Garbacz
    Guest
    No to to wiem. Ale chodzi mi tutaj o konkrety;/ Czy kupować sobie same tabletki czy jeszcze dokupić do nich zel ( tani nie jest w końcu)

haps
    Guest
    Jak masz nadmiarową gotówkę, to oczywiście możesz dokupić jeszcze żel, który przyśpiesza cały proces.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości