+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145
    zdecydowany
    Guest

Penilarge na powiększenie penisa - czy jest skuteczne?

Witam, jestem nie zadowolony z długości mojego penisa.. ostatnio w internecie znalazłem takie suplementy Penilarge.. kusi mnie aby wypróbować taką kurację powiększającą.. Produkt z tego co widzę to ma bardzo pozytywne opinie oraz wielką rzeszę fanów. Czy ktoś tu z obecnych miał do czynienia z tymi suplementami. chciałbym dowiedzieć się paru informacji.. parę spostrzeżeń czy opinii jest jak bardziej najbardziej na miejscu! myślałem żeby kupić tych tabletek na 3 miesiące.. czy to nie za mało?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-10-14 o 16:57

postrener
    Guest

tabletki Penilarge

No wiesz czym dłuższa kuracja tabletkami Penilarge tym lepsze oraz większe wyniki w uzyskiwanych przyrostach! sam musisz wiedzieć ile chcesz osiągnąć! obecnie jak długiego masz penisa? no i ile chcesz uzyskać maksymalnie.. taka granica z której będziesz zadowolony. Ale zdecydowanie wybrałeś najlepsze suplementy na polskim rynku! Penilarge deklasuje wszystkich na głowę. Ja sobie chwalę te suplementy bardzo!

irek
    Guest

Penilarge

Ile można uzyskać dodatkowych centymetrów dzięki takiej suplementacji Penilarge? Ktoś wie? proszę nich się wypowie ktoś kto miał styczność i napisze ile zyskał centymetrów i w jakim czasie! proszę o odpowiedzi! ps. tabletki to rozumiem po co są a ten krem Penilarge?

wiza32
    Guest

powiększanie penisa tabletki Penilarge

Krem Penilarge stosuje się dodatkowo do tabletek ma za zadanie powiększać oraz chyba nadać elastyczności skórze aby nie powstawały rozstępy ja miałem taki zestaw na początku krem + tabletki Penilarge. Chwalę sobie oba te produkty. Krem ma fajną konsystencje i zapach potem zakupiłem same tabletki bo kremu zostało mi sporo - aplikowałem go co jakiś czas

poziomek
    Guest

A gdzie najlepiej zamówić takie tabletki Penilarge?? z oficjalnej strony czy może znacie jakieś dobre sprawdzone sklepy które posiadają taką ofertę suplementów? zastanawiałem się czy nie zamówić sobie paru opakowań a z internetu to tak wygodnie wszystko kurierem do domu przyjedzie napiszcie gdzie kupujecie, i ewentualnie jakie zestawy zamówiliście

czajnik
    Guest

Polecam Tobie albo zamówić z oficjalnej strony albo na przykład z http://www.intymnosc.pl mają tam parę ciekawych zestawów Penilarge. Jeżeli chodzi o sklep intymnosc.pl to miałem okazję robić tam parę razy zakupy i mogę zdecydowanie powiedzieć że jest to solidny oraz uczciwy sklep. jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz. jak już kupisz i przejdziesz kurację pochwal się wynikami jakie uzyskałeś!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-06-14 o 09:44

poziomek
    Guest

powiększanie penisa tabletki Penilarge intymność.pl

Cytat Napisał czajnik Zobacz post
    Polecam Tobie albo zamówić z oficjalnej strony albo na przykład z http://www.intymnosc.pl mają tam parę ciekawych zestawów Penilarge. Jeżeli chodzi o sklep intymnosc.pl to miałem okazję robić tam parę razy zakupy i mogę zdecydowanie powiedzieć że jest to solidny oraz uczciwy sklep. jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz. jak już kupisz i przejdziesz kurację pochwal się wynikami jakie uzyskałeś!
    Dziękuję bardzo za linka takiego sklepu jak http://www.intymnosc.pl właśnie szukałem muszę przemyśleć co zamówić, bo chcę zrobić jedno duże zamówienie i prowadzić suplementację bez jakichkolwiek przerw potem pochwalę się wynikami! obiecuję!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-06-14 o 09:43

kuzyn
    Guest

W sklepie który podaliście znalazłem super zestaw http://intymnosc.pl/penilarge-180tab-gratis-p-691.html - 7 opakowań PENILARGE - 420 tabletek. z czego płaci się tylko za 4 opakowania bo trzy to gratis! według mnie super oferta już zamówiłem! dzisiaj niedziela to jutro paczka powinna już zacząć jechać w moją stronę kurierem! dziękuję za pomoc! link do sklepu się bardzo przydał!

Nie zarejestrowany
    Guest

Cytat Napisał kuzyn Zobacz post
    W sklepie który podaliście znalazłem super zestaw http://intymnosc.pl/penilarge-180tab-gratis-p-691.html - 7 opakowań PENILARGE - 420 tabletek. z czego płaci się tylko za 4 opakowania bo trzy to gratis! według mnie super oferta już zamówiłem! dzisiaj niedziela to jutro paczka powinna już zacząć jechać w moją stronę kurierem! dziękuję za pomoc! link do sklepu się bardzo przydał!
    Ej świetny jest ten zestaw! opłaca się serio! Myślałem na początku żeby zamówić 2 + 1 opakowanie Penilarge.. ale ten zdecydowanie jest lepszy! no i oszczędność bo takiej ilości w następnym tygodniu mam dostać wypłatę to od razu zamówię taki zestaw dla siebie. Mam nadzieje że do tego dni będzie ta oferta aktualna!

Nie zarejestrowany
    Guest

Cytat Napisał czajnik Zobacz post
    Polecam Tobie albo zamówić z oficjalnej strony albo na przykład z http://www.intymnosc.pl mają tam parę ciekawych zestawów Penilarge.
    O tak ten sklep jest godny polecenia! Sam zamawiałem tam tabletki Penilarge, zakupiłem zestaw 2 opakowania + 1 gratis.. ale jakby był dostępny taki jaki jest obecnie 4 + 3 to miałbym niezły zapas na kontynuacje kuracji!. Obecnie jestem po drugim miesiącu suplementacji i powiem Wam szczerze, że jestem MEGA zaskoczony przyrostami! może się skuszę na dodatkowe 7 opakowań to będzie w sumie 10 miesięcy kuracji) zdecydowanie POLECAM!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości