+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 141
    miki789
    Guest

powiększenie penisa

Wszystko mi się podoba w suplemencie dr Penigreat. Przede wszystkim – działa. Nie nie są to pieniądze wywalone w błoto. Mogę częściej, dłużej i bardziej. Rozmiar stopniowo ale idzie do przodu. Już nie jestem średnią europejską, ale trochę zawyżam te statystyki mówiące o 15-17 cm...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Jon Zobacz post
    Wiatam czy po stosowaniu penilarge efekt utrzymuje się czy wraca do poprzednich rozmiarów
    Utrzymuje się. Brałem rok temu penilarge i w tym momencie członek jest taki jak przy powiekszeniu. Tylko stosuje raz na jakiś czas ich krem. Tak profilaktycznie.

ROBSON34
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Utrzymuje się. Brałem rok temu penilarge i w tym momencie członek jest taki jak przy powiekszeniu. Tylko stosuje raz na jakiś czas ich krem. Tak profilaktycznie.

U mnie również się utrzymuje chociaż również miałem takie wątpliwości.Wcześniej stosowałem pompkę powiekszającą członka i były efekty ale jedynie w trakcie stosowania pompki. Ale jak dzien czy dwa nie stosowałem to wszystko wracało do normy .Tak wiec dla mnie była to najwieksza głupota szczegolnie, że pompka nie kosztowała mnie wcale małych pieniędzy. A byla dość droga. Potem postanowiłem przetestować sobie tabletki i z powodu opinii trafiło na Penilarge. Działanie podobnie jak opisują wcześniej. Udało się powiększyć 4 cm.

Nie zarejestrowany
    Guest
    4cm? Sporo, u mnie tylko 2.....

ROBSON34
    Guest
    A ile brałeś? Bo u mnie na początku rownież nie było jakiegoś tam dużego powiększenia i wszystko przychodziło stopniowo. W pierwszym miesiacu nie widziałem efektów ale byłem na to w sumie przygotowany, bo jak wczesniej czytałem opinie to widziałem, że trzeba je brać regularnie oraz stopniowo. Potem z miesiąca na miesiąc było lepiej Niby kuracja powinna trwać 3 miesiące, ale sam sobie dla pewności przedłużylem o jeden miesiac. Doszedłem do wniosku, ze skoro kupuje sobie tabletki to nic mnie nie zbawi cenowo jeśli kupie jedno opakowanie więcej. No i jedynym minusem tych tabletek jest fakt, ze są duże bo trudno było je połknąć.

Jacek111990
    Guest

potencja

Polecam

Member XXL to najlepszy obecnie produkt przeznaczony dla mężczyzn chcących powiększyć penisa. Ma przewagę nad innymi środkami, bo jest bardzo wygodny w stosowaniu i w 100% bezpieczny. Gwarantuje przy tym spektakularne efekty (penis dłuższy nawet o 9 cm), nieosiągalne w przypadku innych metod. Bez bólu, dyskomfortu i dyskretnie! Member XXL spełnia wszystkie oczekiwania mężczyzn chcących poczuć się pewniej w sypialni.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-02-19 o 20:50

niezarejestrowany
    Guest
    A widzisz, sam brałem 2 miesiące. Może było faktycznie brać dłużej.

kormona
    Guest
    Cytat Napisał niezarejestrowany Zobacz post
    A widzisz, sam brałem 2 miesiące. Może było faktycznie brać dłużej.

Przy tak krótkiej kuracji Penilarge nie ma się co spodziewac tutaj dobrego efektu. Efekty będą i to na pewno, ale trzeba brać tabletki przez dłuższy czas. Sam brałem 4 miesiące. Zalecali, że 3 ale chciałem dla pewności że będzie efekt brać dłużej. I był. Ale trzeba się przyzwyczaić do reżimu przyjmowania i codziennie brać 2 tabletki. No i dobrze jest stosować żel z serii bo dzieki temu jest lepszy efekt.

kind
    Guest
    A no własnie jak brałeś te tabletki? Bo na opakowaniu nie mogłem wyczytać. Bierze sie naraz dwie czy jedną z rana jedną wieczorem?

kormona
    Guest
    Nie wiem czy ma to jakieś znaczenia ale sam brałem wieczorem o konkretnej godzinie 2 tabletki naraz. Po prostu ustawiłem sobie budzik aby brać je konkretnie o tej godzinie (najlepsza opcja).

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości