+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 145
    Nie zarejestrowany
    Guest

penilarge

Nie kupuj tego ja I kilku moich kolegow przez ponad pół to bralismy I co kicha zwykle zioło

Nie zarejestrowany
    Guest
    Co sądzicie o tym reportażu, prawda czy fake?
    http://www.se.pl/mezczyzna/hobby/milion-mezczyzn-zdecydowalo-sie-na-powiekszenie-penisa_392278.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-09-14 o 10:48

Nie zarejestrowany
    Guest
    O tych tabletkach nie będę się wypowiadał bo stosowałem zupełnie coś innego.Dla mnie dobrym i skutecznym rozwiązaniem okazały się amerykańskie tabletki IQMAN.Regularne branie tego suplementu i penis wydłuży sie o 3 cm.Dla mnie to niezłe osiągnięcie.

Nie zarejestrowany
    Guest

gdzie kupić Penilarge

Bardzo dobre i skuteczne tabletki na powiększenie penisa to Penilarge http://intymne.cba.pl/#powiększanie_penisa
    Miesięczna kuracja dała zadowalające efekty
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-14 o 10:49

Nie zarejestrowany
    Guest

Post Nie pomaga Penilarge

To nie prawda że Penilarge pomaga na coś u mnie na nic, nie miałem nigdy z erekcją, można powiedzieć że czasami byłem za bardzo popędliwy a po Penilarge miałem kłopoty z erekcją. Wziąłem jedno pudełko tj 60 szt przerwa około 2 tygodni i znowu kupiłem myśląc że się unormuje ale niestety, nie dokończyłem drugiego pudełka, bojąc się że do końca życia stracę erekcje. Nawet nie chciało mi się myśleć o seksie. Teraz jak już nie biorę to wraca po trochę do normy (erekcja). Jedyny plus tego specyfiku to że miałem mocną głowę do alkoholu, ale czy to jest plus tak do końca. Dodam że nie przyjmowałem i nie przyjmuję żadnych lekarstw ani suplementów. Wszędzie będę powtarzał, każdemu to powiem i będę pisał wszędzie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Post Nie pomaga Penilarge

To nie prawda że Penilarge pomaga na coś u mnie na nic, nie miałem nigdy z erekcją, można powiedzieć że czasami byłem za bardzo popędliwy a po Penilarge miałem kłopoty z erekcją. Wziąłem jedno pudełko tj 60 szt przerwa około 2 tygodni i znowu kupiłem myśląc że się unormuje ale niestety, nie dokończyłem drugiego pudełka, bojąc się że do końca życia stracę erekcje. Nawet nie chciało mi się myśleć o seksie. Teraz jak już nie biorę to wraca po trochę do normy (erekcja). Jedyny plus tego specyfiku to że miałem mocną głowę do alkoholu, ale czy to jest plus tak do końca. Dodam że nie przyjmowałem i nie przyjmuję żadnych lekarstw ani suplementów. Wszędzie będę powtarzał, każdemu to powiem i będę pisał wszędzie.

Przepraszam wkradł mi się jakiś błąd , chciałem tak napisać:

To nie prawda że Penilarge pomaga, po niej miałem kłopoty z erekcją, nie miałem nigdy takich kłopotów, można powiedzieć że czasami byłem za bardzo popędliwy a po Penilarge miałem kłopoty z erekcją. Wziąłem jedno pudełko tj 60 szt przerwa około 2 tygodni i znowu kupiłem myśląc że się unormuje ale niestety, nie dokończyłem drugiego pudełka, bojąc się że do końca życia stracę erekcje. Nawet nie chciało mi się myśleć o seksie. Teraz jak już nie biorę to wraca po trochę do normy (erekcja). Jedyny plus tego specyfiku to że miałem mocną głowę do alkoholu, ale czy to jest plus tak do końca. Dodam że nie przyjmowałem i nie przyjmuję żadnych lekarstw ani suplementów. Wszędzie będę powtarzał, każdemu to powiem i będę pisał wszędzie żeby ostrzec innych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ludzie otwórzcie oczy !!!

Drodzy Panowie, czy naprawdę nie widzicie tego, że wszystkie posty zachwalające pochodzą "spod" jednej ręki.
    Wszyscy jako przykładowy sklep podają tylko i wyłącznie intymność.pl ...
    Nie dajcie się naciągnąć i wciskać sobie ciemnoty przez zwyczajnych oszustów.
    Pozdrawiam i życzę kubła zimnej wody na głowę przed podjęciem decyzji,
    P.S.
    Poczytajcie sobie o budowie penisa i jego funkcjonowaniu.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki a wielkosc penisa

Cytat Napisał zdecydowany Zobacz post
    Witam, jestem nie zadowolony z długości mojego penisa.. ostatnio w internecie znalazłem takie suplementy Penilarge.. kusi mnie aby wypróbować taką kurację powiększającą.. Produkt z tego co widzę to ma bardzo pozytywne opinie oraz wielką rzeszę fanów. Czy ktoś tu z obecnych miał do czynienia z tymi suplementami. chciałbym dowiedzieć się paru informacji.. parę spostrzeżeń czy opinii jest jak bardziej najbardziej na miejscu! myślałem żeby kupić tych tabletek na 3 miesiące.. czy to nie za mało?
    tabletki nie dzialaja tylko obrzezanie 2 do 3 centymetrow

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Olsztyn
    na powiększenie penisa polecam http://www.erotoys.pl/pl/shop/49---Powiekszanie-penisa.html Jest skuteczny
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-10-14 o 10:23

Nie zarejestrowany
    Guest

Angry

taa jasne!!! uwaga na penilarge! przed chwila znalazłem szczera do boólu relacje artura odnosnie stosowania tego specyfiku ;/;/; obczajcie sami http://supleon.pl/penilarge. nie dziekujcie - trzeba sobie pomagac!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-10-14 o 10:22

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości