+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 145
    Nie zarejestrowany
    Guest

moja przygoda

opowiem wam o moim doświadczeniu miałem taki mały problem i to dosłownie :/ był mały czytałem o tym jak poprawić sobie wielkość mojego małego problemu stosowałem nie jeden suplement ale nic mi nie pomagało załamany znalazłem nowość na rynku postanowiłem że spróbuje może tym razem się uda i tak zacząłem stosować SizePower jednak postanowiłem zastosować do tego suplementu pompę próżniową powiększyłem mój problem w sposob taki że byłem w szoku !!! 18 cm daje mi upragnione szczęście!!!!

maniek12
    Guest

Penilarge

Osz w morde, ja to wyczaiłem dopiero ostre fakty o tym calym Penilarge, zapoznajcie sie z tym koniecznie.
    http://eroteon.pl/penilarge
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-10-14 o 13:01

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Co sądzicie o tym reportażu, prawda czy fake?
    http://www.se.pl/mezczyzna/hobby/milion-mezczyzn-zdecydowalo-sie-na-powiekszenie-penisa_392278.html
    fake, zdecydowanie, reklam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-01-15 o 10:05

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań

Penilarge tabletki

Witam. Penilarge biore od 2,5 miesiaca, pierwsze 2 miesiace po jednej dziennie, potem 2 dziennie po sniadaniu, tak jak rekomenduje producent. Od 2 tyg uzywam rowniez pompki bathmate - raz dziennie.
    Moje spostrzezenia to to, ze urosl jakies 1,5 cm, i moze jakies 0,5cm w obwodzie.
    Ale w czym problem, odkad zwiekszylem dawke tabletek, to poczułem delikatny jakby bol w okolicach watroby, czy samej wątrobie, nie jest on regularny i nie jest to typowy bol, ale dyskomfort jest. Czy mieliscie podobne reakcje ?? Dodam ze alkoholu nie naduzywam, raczej weekendowo.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Martin39 Zobacz post
    Witam. Penilarge biore od 2,5 miesiaca, pierwsze 2 miesiace po jednej dziennie, potem 2 dziennie po sniadaniu, tak jak rekomenduje producent. Od 2 tyg uzywam rowniez pompki bathmate - raz dziennie.
    Moje spostrzezenia to to, ze urosl jakies 1,5 cm, i moze jakies 0,5cm w obwodzie.
    Ale w czym problem, odkad zwiekszylem dawke tabletek, to poczułem delikatny jakby bol w okolicach watroby, czy samej wątrobie, nie jest on regularny i nie jest to typowy bol, ale dyskomfort jest. Czy mieliscie podobne reakcje ?? Dodam ze alkoholu nie naduzywam, raczej weekendowo.
    Wątroba nie może boleć bo nie ma zakończeń nerwowych.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Żadnych takich reakcji. Zresztą penilarge zawiera same ziołowe składniki tak więc nie może działać szkodliwie. Swoją drogą to jestem zdania,że w PL możliwe było,że ponad 1 mln mężczyzn się temu poddało. Sorry ale żaden normalny facet nikomu nie powie,że chciał powiększyć swojego penisa. Na forum to sobie można pisać ale nie w rzeczywistości...
    Sam brałem penilarge na wakacjach zeszłego roku . Penis powiększył się o 3 cm w długości, również w obwodzie. Środek skuteczny , wprawdzie nie jest taki tani i to jest największa wada ale w przeciwieństwie do innych działa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja stosuję tabletki MaxiLarge. Kupiłem je na allegro. Do tej pory to jedyny suplement który działa a testowałem wiele.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak są skuteczne ale trzeba parę rzeczy wiedzieć przed decyzją o suplementacji. Przede wszystkim trzeba przygotować się na wydatek równowartości kilku opakowań penilarge. Można kupić paczkę na próbę i potem dokupić większy pakiet, bo zjedzenie jednego opakowania z myślą powiększenia go mija się z celem, na początkowym etapie kuracji poprawia się ukrwienie, czyli bardziej poprawia się erekcja jak wielkość penisa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-02-15 o 15:25

GOŚĆ
    Guest

tabletki

biorę od 15 dni maxorman i dopiero teraz pojawiły się delikatne efekty.z centymetr na długość i wizualnie trochę grubszy.jeszcze z dwa miesiące brania zobaczymy co będzie.

Mikus2
    Guest

Penilarge moja własna opinia ...

Wszędzie pisze o cudownych mocach "penilarge" przed zakupem przeczytałem chyba z 1tys opini na różnych i wreście postanowiełem że kupie na spróbowanie oczywiście po 1op. doszedłem do wniosku że w dalszej kuracji nie zbędne są Ćwiczenia bo nie ma złotego środka ani cudów że się leży w łóżku a tam + 7 cm rośnie sobie jestem po 3op. i szczerze polecam tab. penilarge + crem po kuracji 3mc + ćwiczenia+ dieta +4,5cm, obwód + 5cm i dalej bendę stosował chodz z małą przerwą zobacze czy niema tzw. "spadków" osobiście zamawaiłem z intymnosc.pl przy takim zamówieniu dobre gratisy są ;D nie polecam z allegro zamówiłem krem a dostałem jakiś balsam w pudełku z 3 foliami ,,,
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-15 o 10:36

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości