+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 144
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Po penilarge penis powiekszył sie realnie 2 cm na dlugości i tyle samo na grubości Niby mniej niż w reklamie ale z drugiej strony brałem kilka innych tabletek na powiekszanie i w ich przypadu nie było efektu A w przypadku penilarge było tak wiec jetem zadowolony

Moim wielkim blędem jest natomiast powiekszanie kwasem hialuronowym na jakie się zdecydowałem ponieważ penis byl jedynie odrobinę grubszy a cały zabieg był drogi i bolesny.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Po penilarge penis powiekszył sie realnie 2 cm na dlugości i tyle samo na grubości Niby mniej niż w reklamie ale z drugiej strony brałem kilka innych tabletek na powiekszanie i w ich przypadu nie było efektu A w przypadku penilarge było tak wiec jetem zadowolony

Moim wielkim blędem jest natomiast powiekszanie kwasem hialuronowym na jakie się zdecydowałem ponieważ penis byl jedynie odrobinę grubszy a cały zabieg był drogi i bolesny.
    Czyli lepsze powiekszenie daja jednak tabletki? To powiekszenie kwasem to jakiś lekarz Ci wykonywał ? Czytałem sobie o tym i sam raczej bym sie nie wybrał z racji tego,że jest to jedynie na jakiś czas. No i kurde psychologicznie człowiek xle sie czuje jak ktoś Ci sie o penisa zbliza z igłą.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak, moim subiektywnym zdaniem penilarge - w sensie te tabletki dają zdecydowanie większy efekt.
    Kwas - tak robił to lekarz. Daj spokój, nikomu innemu bez odpowiednich umiejętności nie dałbym tego zrobić.

zebbbe
    Guest
    Zamówiłem ten penilarge. Trochę kosztował, ale ze składu wynikało, że ma szansę pomóc -więc warto spróbować.
    Generalnie temat tabu i ciężko cokolwiek znaleźć wartościowego w sieci. Dam znak jak przyjdzie i czy daje jakieś efekty.

drago233
    Guest
    A nie myślałeś o pompce do penisa zamiast tabletek? Ja jakoś nie ufam takim niby cudownym specyfikom, a z opiniami w internecie to wiadomo jak jest. Ja sobie pompkę kupiłem głównie dla siebie do zabaw, ale chyba po miesiącu zauważyłem, że coś tych cm przybyło. Dziewczyna jak wróciła zza granicy, też to potwierdziła :P polecałbym ci sprawdzić to. Jak się nie uda to chociaż fajny gadżet zostanie do samotnych zabaw. Jak chcesz to ja swoją pompkę kupowałem na wstydliwie.pl. Nie musisz się martwić że jakiś bubel ci wcisną.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-11-16 o 17:26

zebbbee
    Guest
    No myslałem o pompce ale czytałem trochę w sieci zanim się zdecydowałem na kupno penilarge.Generalnie chłopaki w sieci piszą,ze penilarge daje na pewno efekty. Pompka różnie. W sensie,że u jednego jest a u jednego nie ma. Ponoc dobrze jest wspomagać powiekszanie penisa dodatkowo to tabletek taką pompką ale sobie to wszystko przekalkulowałem i doszedłem do wniosku, że srdnio mi się to opłaci. Pompka jest dosyć droga. Nie bedę kupował.Na razie spróbuję tabletki. Tak jak już napisałem zobaczymy co i jak I czy pomoze.

Nie zarejestrowany
    Guest

tabletki na powiększenie penisa

na mnie działają tylko te produkowane w USA takie jak Neosize XL lub Maxorman nie wiem może mają jakiś specjalny składnik który nie mają inne, wcześniej kupiłem tabletki w sex shopie w Koninie nie pamiętam nazwy Erekt plus czy jakoś tak zupełnie zero efektów. Z tego co widziałem te Maxorman można kupić w Polsce dosyć tanio za około 150zł kuracja ja płaciłem jeszcze mniej jak ściągałem ze Stanów ale czekałem 20 dni na przesyłkę

Nie zarejestrowany
    Guest

Question tabletki na powiększenie penisa czy działają

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    na mnie działają tylko te produkowane w USA takie jak Neosize XL lub Maxorman nie wiem może mają jakiś specjalny składnik który nie mają inne, wcześniej kupiłem tabletki w sex shopie w Koninie nie pamiętam nazwy Erekt plus czy jakoś tak zupełnie zero efektów. Z tego co widziałem te Maxorman można kupić w Polsce dosyć tanio za około 150zł kuracja ja płaciłem jeszcze mniej jak ściągałem ze Stanów ale czekałem 20 dni na przesyłkę
    czytałem o tych tabletkach na forach Angielskojęzycznych na Yahoo, dużo ludzi pisze że na prawdę działają sam nie stosowałem ale myślę nad tym

Nie zarejestrowany
    Guest

Maxorman tabletki USA

przeszedłem całą kurację 3 miesięczną tymi tabletkami. Szczerze powiem że efekt jest porównywalny z pompką którą stosowałem wcześniej ale z jednym dużym plusem tj. jestem około miesiąca po zakończeniu brania i powiększenie nadal się utrzymuje cały czas a z pompką było tak że działała do 40min po użyciu tak więc zawsze przed stosunkiem tylko miało to sens. Tak samo tabletki jak i pompka rozszerzyły ciała jamiste w penisie i więcej po prostu się nie da.

Nie zarejestrowany
    Guest

Maxorman najlepsze jakie można kupić na razie w Polsce

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości