+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    EwelaB
    Guest
    Dokładnie, umów się do lekarza- choćby nawet na wideo konsultację. To dużo szybsza opcja niż wizyta w przychodni i możesz odbyć ją z domu. Wystarczy zarejestrować się na LekarzObok a później o umówionej godzinie połączyć się z lekarzem. Doktorzy są bardzo pomocni i dokładni- mogą nawet wypisać receptę.

Torisa
    Guest
    U nas to normalne. Ciągły kaszel - od jesieni do samej wiosny. Zdaję sobie sprawę z tego, że mieszkam w dużym mieście, więc smog daje się we znaki, no ale jest to uciążliwe. Zdecydowałam się niedawno na zakup nebulizator Air Pro i przyznaję, że dzieciaki kaszlą dużo mniej, więc płuca się oczyszczają. Ale zastanawiam się, czy coś robię nie tak, bo w trakcie nebulizacji wydziela się sporo dymu, czy ktoś się orientuje, czy tak ma być?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dzień dobry,
    głównym zastosowaniem nebulizatora jest podawanie płynnych leków w postaci rozpylonej mgiełki. Jest to metoda inhalacji w wyniku której generowana jest para. Jeśli uważa Pani, że jest ona zbyt intensywna przy użyciu ustnika, proszę zastosować maskę dla osoby dorosłej. Przypominam o odpowiednim nałożeniu maski, tzn. tak aby ściśle przylegała do twarzy. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem edukacja.healthin.com/artukuly/smog-a-astma.html gdzie znajdą Państwo informacje jaki wpływ na nasze zdrowie ma smog.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-02-19 o 22:34

Karool
    Guest
    Jeżeli przyczyną nie jest suche powietrze, to lepiej iść od razu do lekarza. Miałem problem z powietrzem w pracy - zimą niestety mamy dosyć suche powietrze. Ssałem cevitt plus i to pomagało. Od jesieni do wiosny wiele osób ma z tym problem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Cevitt

W domowej apteczce warto mieć tabletki do ssania na gardło cevitt. Zawierają kwas hialuronowy i pomagają nie tylko w walce z bólem gardła ale również z kaszlem. Są świetne dla osób, które mają problemy z suchością w gardle.

Gryzelda
    Guest
    Chyba sobie kupię. Ciekawi mnie, czy sprawdzą się przy chrypce spowodowanej pracą w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jaki to smak?

Zelandka
    Guest
    Cytrynowy, całkiem, całkiem nawiasem mówiąc. I tak, spokojnie możesz mieć w torebce, bo od razu pomaga przy takiej chrypce czy suchości od klimatyzacji.

Kulcia
    Guest
    A jakiś syropek łagodny dla 3-latki? Najlepiej coś z prawoślazem?

Nie zarejestrowany
    Guest

do lekarza!

Najlepiej odrazu iść do lekarza. W klasie maturalnej, tuż przed tymi „najważniejszymi w życiu egzaminami”, męczyłam się z okropnym kaszlem. Trwał już on długo i był bardzo uciążliwy. Nie mogłam sobie jednak pozwolić na rezygnowanie z nawet kilku godzin zajęć- wtedy najważniejsza była matura. Nic poza tym. Na jednej z ostatnich lekcji matematyki dopadł mnie mały „atak”. Nauczycielka wysłała mnie do wychowawcy z prośbą, żeby zwolnił mnie z lekcji i wysłał do lekarza- przeszkadzałam w lekcji, nie chcieli żeby coś podobnego miało miejsce w maju. Przyjechała po mnie mama i pojechałyśmy do kliniki Unicardia. Pani Tyfel- Paluszek przyjęła nas praktycznie od zaraz. Wykonałyśmy USG płuc, które wykryło zapalenie płuc. Pani Justyna przepisała mi antybiotyk, który pomógł mi „na styk” przed maturą. Jestem wdzięczna Pani Tyfel- Paluszek, bo mogło pogorszyć się jeszcze bardziej i kto wie, może bym nie mogła przystąpić do matury? To byłaby dopiero tragedia!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jest bardzo dużo rodzajów kaszlu i w razie niepewności to najlepiej pewnie wybrać się do lekarza. takie jest moje zdanie. ale jak mam taki kaszel, ktory dobrze znam, czyli połączony z katarem i drapaniem w gardle, to wiem, że to przeziębienie i muszę wziąć sambucol.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości