+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża w UK - lekarze i położne - jakie doświadczenia?

jakie macie doświadczenia z lekarzami, ginekologami i położnymi w UK? Czy to prawda, że olewają kobiety i na wszystko dają tylko ''paracetamol''? Nie wiem, czy powinnam się obawiać :/ a pogłoski chodzą różne... (w moim przypadku Anglia)

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Czy łatwo być mamą za granicą? Jak wygląda ciąża i poród w Irlandii? Przeczytajcie artykuł i podzielcie się swoimi doświadczeniami!

''Od początku uderzyło mnie to, że w Irlandii ciężarną, a potem matkę i małe dziecko traktuje się jako zjawisko naturalne. Kobiet w ciąży nie przepuszcza się w kolejce, a pierwsza wizyta lekarska odbywa się w 10.–12. tygodniu od poczęcia. Można powiedzieć, że dopiero po 3. miesiącu kobieta uznawana jest za ciężarną. Wtedy to pierwszy raz wzywana jest na wizytę w szpitalnej przychodni, gdzie przeprowadza się badanie USG. O wiele mniej powszechnie niż w Polsce stosuje się leki podtrzymujące ciążę czy leżenie. Ciężarna może wybrać opiekę publiczną, półprywatną lub prywatną''.
    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...ama_37944.html

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Gdynia
    Ciąża za granicą jest łatwiejsza jeśli mamy odpowiednie zasoby pieniężne - można trochę o tym poczytać tutaj: http://www.katalogprzedsiebiorstw.pl/profi-credit-opinie.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-12-14 o 12:49

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    W sumie to trudno się wypowiedzieć, ale gdybym miała wybór to rodziłabym w Polsce.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Ciąża w UK to raczej plus niż musów patrząc na pryzmat ludzi i dalsze korzyści, na pewno dużo większe niż w Polsce się otrzyma na dziecko. Ale sam szpital jest dużo droższą opcją.. Wiadomo
    Granice mojego języka wyznaczają granice mojego świata.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości