+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
    Nie zarejestrowany
    Guest
    nasz rodzinny przepisywał synowi różne leki na alergię ale po większości młody był taki przymulony że nie wiem jak w szkole udąło mu się w ogóle coś zapamiętać, sama zaczęłam szukać i tak trafiłam na hitaxę fast junior, syn się po niej czuje ok i alergia go nie męczy

Nie zarejestrowany
    Guest
    czy jest sens robić u dziecka odczulanie?? nie chciałbym narażać córki na kłucie wiem że można też brać tabletki ale one podobno są mało skuteczne, czy wszystko można odczulić?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Opole
    Byłam odczulana na całą listę alergenów. Zaczęło się w wieku chyba 7 lat i trwało przeszło 3 lata. Nie wspominam tego okresu szczególnie dobrze, ale zdecydowanie bardziej przez objawy alergii niż samo odczulanie. Jeśli chodzi o odczulanie, to nie na wszystko da się odczulić. U mnie odczulaliśmy sierść zwierząt, kurz, pyłki roślin i niektóre produkty spożywcze. Co do produktów, to było ich na tyle mało, że wystarczyła jedynie eliminacja ich z diety. Czasami zdarza się, że mimo skutecznego odczulania odczuwam drobne problemy podczas kontaktu z alergenami - najczęście jest to katar w przypadków pyłków roślin rosnących w grupach. Kończy się wtedy lekkim katarem, ale na prawdę takim lekkim, że jedna, dwie dawki sudafed xylospray i to wszystko i katar mija. Zdecydowanie polecam odczulanie szczepionkowe, tabletki nigdy nie dadzą takiego dobrego efektu.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Może mieć, alergie dopadają wszystkich, Najlepeij udaj się z dzieckiem do lekarza, żeby sprawdzić na co jest uczulone, wtedy można próbować zwalczać.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mogę polecić na tego typu katar aerozol aquamer działa w stanach alergicznych, czy infekcjach które ja osobiście często niestety łapię, mi pomaga więc Tobie zapewne także powinien pomóc : ) warto spytać w aptece.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepiej z alergią walczyć z pomocą doświadczonego alergologa. Od siebie mogę wam polecić gabinet alergologiczny dr Teresy Stelmasiak w Lublinie. Moja alergia jest teraz zdecydowanie łagodniejsza niż przed leczeniem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Wiem jedno alergii nie można lekceważyć i zawsze należy konsultować się z lekarzem ale nie rodzinnym, bo oni są tylko od wypisywania recept i zwolnień (zazwyczaj), dopiero specjalista może nam pomóc medsen.pl/laryngologia/choroby-nosa-i-zatok
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-02-18 o 19:39

jasne ze moze miec dziecko katar alergiczny i jestem alergikiem od malego .. a nie dlugo wiosna ;o

xxxxxxxxx

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości