+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Nie zarejestrowany
    Guest

3 mieisce i nawadnianie

jak nawodnić 3 miesięczne dziecko przy biegunce które nie toleruje laktozy i bialka krowiego

Nie zarejestrowany
    Guest

spokojnie

Spokojnie, kup orsalit naturalny, on nie zawiera glutenu, laktozy czy białka krowiego. Z tego co wiem można go podawać już miesięcznemu dziecku, ja swojej córce podawałam go jak miała cztery miesiące.

Nie zarejestrowany
    Guest
    bylam u lekarz o 16 kazal kupic plyn nawadniający i podac jak biegunka zmowu się pojawi ale zapomniałam go zapytać w którym nie ma laktozy i bialka, a jak podawalas? butelką? rozpuszczalas w mleku?

Nie zarejestrowany
    Guest

spokojnie

Rozpuść orsalit w przegotowanej, chłodnej wodzie, wtedy jego działanie jest najskuteczniejsze. W opakowaniu masz miarkę, która to ułatwia. Podaj maluszkowi z butelki, tak będzie najprościej. Na Twoim miejscu poszłabym jutro do pediatry, sprawdzaj czy dziecko nie ma sucho w buzi lub czy ciemiączko nie jest zapadnięte takie maluszki szybko się odwadniają.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

podgrzewacz

Witam, zalezy mi na tym,aby znalezc dobry kubek niekapek. Co sądzicie o tym,aby wprowadzac naturalne soki dla 3-4miesiecznego dziecka. Co sądzicie o kubkach tej firmy philips.pl/c-m-mo/podgrzewacze-i-sterylizatory-do-butelek? Chętnie poznam Wasze opinie. Czy macie cos z tej firmy?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-11-19 o 19:57

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości