+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Nie zarejestrowany
    Guest

Przyprawy

Zapraszam do zakupu lub zapoznania się z ofertą naszych przypraw w naszym sklepie internetowym

naturalnazywnosc.pl/Ziola-i-Przyprawy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-04-18 o 19:10

Frutka
    Guest
    Najbardziej ekologiczne przyprawy to takie, które we własnym ogródku wychodujemy i potem wysuszymy. Osobiście z wieloma tak robię. Jak stosuję takie, których sama nie wychoduję to używam według mnie najlepszych. Ostatnio postawiłam na monoprzyprawy Knorr. Jest to 20 przypraw pochodzących z różnych rejonów świata, w których mają one najlepsze warunki do wzrostu.

Lussia
    Guest
    A co to są za monoprzyprawy? Powiesz coś więcej? Jestem zainteresowana.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Na pewno nie w sklepach stacjonarnych czy w supermarketach .W marketach są przyprawy dużych firm, które są robione na skalę przemysłową. Tak więc bardzo daleko im do ekologiczności.

Proponowałabym zajrzeć sobie do sklepu Planteon. planteon.pl Można tam znaleźć:
    przyprawy z całego świata
    ekologiczne herbaty
    Nasiona

Poza tym w sklepie mają własne receptury przypraw bez barwników, glutaminianu sodu i innych dodatków.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-18 o 21:22

ornnottube
    Guest
    Używam przypraw knorr bardzo często, są z naturalnych produktów. Często używam przyprawy do złotego kurczaka, sprawdza się idealnie gdy trzeba coś na szybko zmontować, szybkiego i dobrego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Knorr nie cieszy się zbyt dobrą opinią chodzi wśród zwolenników zdrowego odżywiania. Ja przyprawy zamawiam ze sklepu sklepagnex.pl, robię tam regularnie zakupy odkąd przeszłam na zdrowe żywienie. Polecam wam sprawdzić sobie ten sklep. Wybieram ich przyprawy ze względu na to że pochodzą z polskiej produkcji, są ekologiczne i dodatkowo bardzo tanie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-09-19 o 18:54

Nie zarejestrowany
    Guest

Naturalne przyprawy

Na stronie smaknamiare.pl mają bardzo fajne przyprawy w dobrych cenach

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości