+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

swietne miejsce

rozmawiałam ostatnio z siostrą i też zastanawiamy się czy nie skorzystać z pomocy holistic care w zakresie rehabilitacji dla naaszego taty. nie wiele chodzi - przydałaby mu się moze taka opieka, pomoc kogoś kto się zna, wie co robić i jest kompetentny. z tego co czytam to panie z obowiązków wywiązują się idealnie są miłe i pomocne więc własnie takiej osoby nam trzea

Nie zarejestrowany
    Guest

holistic care

Spokojnie można skorzystać z usług pielęgniarskich i rehabilitacyjnych w holistic care. Zamówiliśmy takowe dla taty po operacji. Cały okres dochodzenia do zdrowia przeszedł praktycznie bezstresowo, a dla nas była to duża oszczędność czasu. Wszystkie usługi są dostępne pod jednym numerem telefonu, a fachowość personelu nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Miłoszek
    Guest
    Ja zdecydowanie poleciłbym holsiticcare niż takie umieszczanie taty w jakimś domu dla seniora itd . Tak to nie dośc ,ze twojemu tacie będzie lepiej w domu ( niema to jak w domu ) , Wy go będziecie cały czas widzieć i przede wsyztskim będziecie widzęc tez w jaki sposób zajmuje sie pielęgniarka Twoim ojcem . Moja żona będąc po wypadku , musiała przejść operacje plastyczną , konieczne były dzienne zmiany opatrunków i dzięki właśnie pani pielęgniarce z holisticcare , żona nie musiała wychodzić z domu specjalnie na te opatrunki.

Maritza
    Guest
    z holisticcare korzystała moja prababcia . w sumie nadal czasami korzysta . Po tym jakie jej wyszły wyniki krwi ( miała udar dwa razy , funkcjonuje na szczescie normalnie ) , musi dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe.Tak to musiałysmy jeździć do przychodni a dzięki temu ,ze holisticcare ma usługi pielęgniarskie , to prababcia moze zostać w domu i tu przyjmować zastrzyki . pielęgniarka oczywiście przychodzi do niej do domu i daje jej te zastrzyki .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam p. Agatę Staniów świetny specjalista rehabilitant, sam od kilku lata chodzę do p.Agaty polecam bo warto
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-18 o 19:50

Nie zarejestrowany
    Guest

Rehabilitacja

Jesli chodzi o odpowiedni ośrodek rehabilitacyjny to polecam Ci helsereisen polen Profesjonaliści w swoim fachu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-08-19 o 13:14

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości