+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Amigo
    Guest

Problemy z erekcja

Witam, mam 18 lat i od niedawna próbuje współżyc z dziewczyną, tzn od zabaw oralnych przeszliśmy do normalnego sexu. Tyle tylko, że gdy ona mnie pięści mój przyjaciel staje, gdy przestanie on gwałtownie opada. Tak samo gdy chce założyć prezerwatywe on flaczeje zanim zdążę ja otworzyć...
    Normalnie można się zamawiać gdy 2 tygodnie Poszcze..
    Mam 18 lat i martwi mnie ten stan rzeczy..
    Myślałem nad jakimiś suplementami diety które pomogą utrzymać mi odpowiedni poziom testosteronu itd.. Żeby wszystko było ok.
    Znacie jakieś dobre witaminy/suplementy diety czy coś w tym stylu?
    Proszę o normalne odpowiedzi, a nie typu kup viagre czy przestan walić gruche.
    Pozdrawiam

I proszę nie podszewac się bo to jest nagła sprawda a sprzęt nie pozwala mi na rejestrację.
    Dziękuję

Krzysztof T11
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na poprawienie erekcji jak zastosowanie IQman. Efekt był juz po pierwszej tabletce

DariuszDG
    Guest
    Cytat Napisał Krzysztof T11 Zobacz post
    Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na poprawienie erekcji jak zastosowanie IQman. Efekt był juz po pierwszej tabletce
    Całkowicie się z tobą zgadzam, sam też stosowałem te tabletki i są rewelacyjne w działniu

GrzegorzRR
    Guest
    Cytat Napisał DariuszDG Zobacz post
    Całkowicie się z tobą zgadzam, sam też stosowałem te tabletki i są rewelacyjne w działniu
    Zgadzam sie z opinia o IQman, dlatego też pozwoliłem sobie na cytat, nie mniej pomiając skutecznosc działania tytch tabletek i tego,. że są one oparte o naturalne składniki, to nie uważacie, ze 18 lat to zbyt młody wiek na problemy z potencją?

Łukasz34
    Guest
    całkowicie sie zgadzam z opinia co do IQman. Sam stosowałem te tabletki i podwzględem poprawy erekcji są one rewelacyjne

MirosłąwT
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszych tabletek na poprawienie erekcji na rynku na chwilę obecną

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości