+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    asiczka
    Guest

dentysta

Bardzo jestem zadowolona z lux medu, taki pakiet stomatologiczna to dobra rzecz. Leczenie bardzo dokładne, nowymi metodami, bez bólu i stresu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moja córka bardzo bała się dentystów, panicznie wręcz. Moja ciocia poleciła nam udanie się do kliniki DEMETER demeter.com.pl i od tej pory chodzimy tam całą rodziną przyjazna atmosfera no i świetni specjaliści
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-07-19 o 17:16

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta Warszawa

My z mężem chodzimy do Dental Nobile i nie zamienię tego dentystę na nikogo innego!!

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta Warszawa

My z mężem chodzimy do Dental Nobile i nie zamienię tego dentysty na nikogo innego!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Dent SM

Ja leczę zęby w gabinecie Dent SM. Zdecydowanie polecam! Świetni stomatolodzy, znający się na swojej pracy jak mało kto Doświadczony i kompetentny zespół. Wizyty bez bólu i bez stresu, aż się chce chodzić do dentysty
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-08-19 o 20:08

Nie zarejestrowany
    Guest

Dentysta

Ja korzystam z usług Dental White i jestem bardzo zadowolona. Obsługa i kadra na najwyższym poziomie.

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

Ja ostatnio robiłam rentgen, bo doskwierał mi mocno ból zęba. Koleżanka poleciła mi gabinet rtgzebow-warszawa.pl, tam zrobiłam prześwietlenie. Okazało się, że muszę zęba wyleczyć kanałowo. Dobrze, że trafiłam na dobrego dentystę, który dobrze zdiagnozował problem i zaplanował leczenie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 13:37

Nie zarejestrowany
    Guest

stomatolog Warszawa

Polecam Fabdent na Bemowie. Super lekarze, świetna atmosfera - przyjazna, bez stresu, miły personel się do tego przyczynia Ja leczyłam tam zęby kanałowo, pod mikroskopem, u dra Jasińskiego, czeka mnie jeszcze usuwanie ósemek.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; Wczoraj o 19:22

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości