+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Krotoszyn

Pokoik dla dziecka

Witajcie. Moja żona dowiedziała się kilka dni temu, że jest w ciąży. jest super. Cieszę się jak wariat, ale ona zwariowała już całkowicie Już chce ciągać mnie po salonach meblowych bo trzeba robić pokoik dla dziecka. Mówiłem jej, że to może trochę za wcześnie jeszcze i żeby się wstrzymać, ale ona idzie w zaparte. Wy kiedy mniej więcej zaczęliście przygotowania dziecięcego pokoiku? Myślicie, żeby faktycznie zacząć wcześniej?

Nikoś
    Guest

pokoik dla dziecka

Witaj, trochę czasu już upłynęło od Twojego postu Wydaje mi się, że to dobry moment na przygotowania. Lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Proponuję spokojnie rozejrzeć się za ofertami w salonach, radziłabym unikać sklepów internetowych. W salonie można sprawdzić jak meble prezentują się na żywo, jak są wykonane. Zabierz małżonkę na sklepowe wojaże, póki jeszcze chce jej się chodzić

Siesta
    Guest
    Cytat Napisał Nikoś Zobacz post
    Witaj, trochę czasu już upłynęło od Twojego postu Wydaje mi się, że to dobry moment na przygotowania. Lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Proponuję spokojnie rozejrzeć się za ofertami w salonach, radziłabym unikać sklepów internetowych. W salonie można sprawdzić jak meble prezentują się na żywo, jak są wykonane. Zabierz małżonkę na sklepowe wojaże, póki jeszcze chce jej się chodzić
    Też uważam, że im szybciej tym lepiej. Przynajmniej podstawowe rzeczy. Potem będzie jeżdżenie po lekarzach, odwiedziny teściów i masa innych spraw. Skoro żona ma jeszcze siłę i ochotę chodzic to faktycznie wizyta w salonie meblowym to dobry pomysł

Moim zdaniem takie przygotowania należy zacząć od kupna jakiegoś fajnego łóżka, np. tutaj http://versito-sklep.pl/ i potem do niego dopracować resztę pokoju.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-07-16 o 07:05

Nie zarejestrowany
    Guest

pokoik dziecka

Macie jakiś sprawdzony salon meblowy, który moglibyście polecić?

Nie zarejestrowany
    Guest

a

u mnie siostra jak dowiedziała się, że będzie mieć bliźniaki zrobili im z jednego pokoju większego dwa, postawili ścianę mobilną, a to także dobry sposób.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-11-17 o 19:03

Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Macie jakiś sprawdzony salon meblowy, który moglibyście polecić?
    oczywiście Polecam mirjan24, sama tam nie raz robiłam zakupy i wszystko było na cacy
    Mają bardzo ładne meble młodzieżowe, z pewnością coś dla siebie i dziecka wybierzesz

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam odwiedzić milusiepodusie.pl, ponieważ jakaś nowa ciekawa pościel w tym przypadku na pewno się przyda. Przedstawiają bardzo ciekawe oferty, więc naprawdę warto skorzystać.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

remont

Witam, zastanawiam się nad remontem pokoju dziecka. niestety,nie mam w sobie takiej łatwości urządzania wnętrz,więc postanowiłam,że skorzystam z usługi architekta. Co sądzicie o tym? Bardzo zależy mi na pokoju dziewczecym i funkcjonalnym.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-09-19 o 13:47

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości