+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Konin
    Kup mu najzwyklejszy zestaw kosmetyków z Rossmanna i niech się cieszy, że w ogóle coś dostał
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-04-19 o 20:16

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kupiłam na Dzień Matki lokówkę babyliss i już nie mogę się doczekać aż podaruję ją mamie. Jestem pewna, że jej się spodoba, bo ma z tej samej linii sensitive już prostownicę, więc nawet się nie spodziewa takiego zestawu

Glorry
    Guest
    U mnie narazie prezent dla męża sie nie szykuje bo ma urodziny dopiero za pół roku i trochę Natomiast na dzień Mamy zafundowałam jej zabieg regeneracyjny skóry z Restylane Skinboosters i jest bardzo zadowolona

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Na pewno ciekawym pomysłem dla faceta na prezent jest uchwyt do telefonu magnetyczny, albo inne akcesoria do telefonu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-07-19 o 20:20

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja tam zawsze na prezent staram się kupić coś, co mi by się na pewno przydało. Jak moja siostra dostała ode mnie ostatnio na urodziny lokówkę babyliss do kreatywnego ukłądania włosów, to aż podskoczyła, bo ma fioła na punkcie nowych fryzur i mody, więc już polowała na nią od jakiegoś czasu.

Paulina_ePrezenty
    Guest

Red face Prezent dla chłopaka

Wybór prezentu dla drugiej połówki to nie jest najłatwiejsze zadanie. Zastanawiasz się co kupić, aby Twój chłopak był zadowolony? Odwiedź nasz sklep eprezenty.pl i przekonaj się o mocy spersonalizowanych upominków! W odpowiedniej kategorii eprezenty.pl/prezent_dla_chlopaka,c,3477 znajdziesz setki ciekawych propozycji, od grawerowanej męskiej biżuterii aż po funkcjonalny bidon z nadrukiem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-08-19 o 17:08

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

co na prezent?

Na prezent stratam sie zawsze kupić cos co solenizant lubi. Jednak takim uniwersalnym prezentem jest dobre wino,mogę ci polecić półsłodkie Casa Pecunia białe, to moje ulubione musujące wino. Szczegolenie dobrze smakuje w okresie letnim do ryby i owoców morza .

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

dodatki

Witam, zastanawiam się nad prezentem z okazji imienin dla mojej mamy. Co sądzicie o dodatkach do salonu? Chętnie poznam Wasze opinie na temat poduszek sklep.selene.pl ? Co o nich sądzicie? Czy wy dajecie dodatki na prezenty?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-09-19 o 21:00

Elizabetka
    Guest
    Ja ostatnio jako dodatek do zegarka, kupiłam zestaw kosmetyków Tattoo Butter loveink. Są to kosmetyki do pielęgnacji do tatuażu bez parabenów czy substancji ropopochodnych. I w dodatku pięknie pachną

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

Dronik

Hej oooooooooo, akiś czas temu zainteresowałem się tematem dronów. Zanim jednak kupię drogi sprzęt chciałbym nauczyć się latać na czymś prostszym i tańszym. Czy ten dron
    megadron.pl/pl/products/syma-x26-23960.html nada się do nauki? Cena jest bardzo zachęcająca, a brak kamerki jest dla mnie akurat zaletą – mniej rzeczy do popsucia w razie wypadku 😊 co sądzicie o takiej opcji dla początkującego?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-10-19 o 13:37

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości