+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ból przelyku i lewej strony gardla

Witam.Od ponad pol roku mecze się z bolem przełyku i lewej strony gardla.Zaczelo się od bolu lewej strony gardla ,uczucie guzka i ucisku w gardle,potem zaczal się bol w przełyku przy połykaniu pokarmow.Lekarz podejrzewal albo tarczyce uciskajaca na przełyk albo refluks zoladkowy.Dostalam skierowanie na USG szyi i Omeprazol na zoladek.Dodam ,ze mam 28 lat,nie mam i nigdy nie miałam nadwagi ani zadnych symptomow wskazujących na refluks.Lekarz sugerowal,ze może to być tzw "cichy refluks" i doszło do zapalenia przełyku ,prawdopodobnie dlatego boli.USG nic nie wykazalo,bol nadal bez zmian ,lekarz przepisywal kolejne leki na refluks .Bralam je przez lacznie 10 tygodni +gaviscon po każdym posiłku,trzymalam się diety zalecanej przy problemach z refluksem. Zadnej poprawy.Do tego wszystkiego doszly jeszcze problemy z wypróżnianiem.Przestalam brac leki w czerwcu,nie czuje zadnej roznicy.Mialam robiana gastroskopie i biopsje ,nic nie wykazaly.I zoladek i przełyk wygladaja ok.Lekarze rozkladaja rece.Czekam jeszcze na wizyte u laryngologa ,żeby sprawdzili moje gardlo .Jakies sugestie,mial ktoś Was może podobny problem ? Z góry dziekuje za odpowiedz.

Nie zarejestrowany
    Guest

bol przelyku po lewej stronie

Witam. dawny temat ale może ktoś ma te dolegliwość w tym czasie. boli mnie krtan czy przelyk po lewej stronie. nie mogę ustalić co to takiego. chodzę po lekarzach ale ciężko jest coś ustalić. widziałam wiele dyskusji na podobny temat ale nigdy nie było rozwiązania problemu.jesli ktoś ma podobnie niech się tu odezwie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Hej

Ja mam te same objawy ale jeszcze nic nie zidentyfikowano... 😔

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości