+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    WLKP

Co to? a la żylaki?

Hej.
    Przesyłam zdjęcie.
    Czy to żylaki czy co? Są na piszczelu, nie są twarde i pojawiają się chyba bardziej po wysiłku?
    Pozdrawiam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Toruń
    Najlepiej zgłoś się z tym do lekarza. Moim zdaniem to żylaki, ale specjalistą nie jestem. Moja mama usuwała żylaki w Lublinie w Medical Esthetic- .lublin.chirurgiaestetyczna.pl/?page=zylaki . Stosują tam dwie metody: skleroterapię i parę wodną. Po żylakach nie ma śladu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-01-18 o 22:04

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Miałem takie cos na ręce, jaśniejszą gulę, która nie bolała i nie zwiększała rozmairów. Nawet nie zauważyłem kiedy powstała.
    Smarowałem ją róznymi maściami bez efektu. Aż przyłożyłem na nią liść żyworódki, po godzinie zacząłem odczuwać kłucie
    gula zrobiła się czerwona i pomału zniknęła. W miejscu tym mam teraz jaśniejsze znamię.

majaeczka
    Guest
    Na żylaki suplement Maxi3Vena tabletki polecane przy problemach żylnych. Świetny suplement szczególnie dla osób który mają stojącą pracę. Często właśnie u takich osób pojawiają się żylaki których nie warto bagatelizować.

Kamila2344
    Guest

Żylaki na 100% ale...

Ale sprawdziłabym to u profesjonalnego lekarza w dużym mieście. To wcale nie taka łatwa sprawa, moja mama w podobnym wieku również dorobiła się żylaków i gdyby nie centrum medyczne w Warszawie na ul ul. Trakt Brzeski 57B to miałybyśmy wielki problem. Pamiętaj INTERNET to nie lekarz!!! Coś cię niepokoi - biegnij do lekarza!!!

Aliina
    Guest
    Jak szybko dziala maxi3vena? Potrzebuję czegoś naprawdę skutecznego, bo lekko panikuję. Na początku tylko bolały mnie nogi, teraz czasem zaczynają puchnąć. Kiepsko ze mną.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Żaden ze mnie lekarz, ale moze to jakis wysięk z żyły? Konsultacji ze specjalistą nie unikniesz, ale z mojej strony polecam maxi3vena w kapsułkach -z wycięgiem z ruszczyka kolczastego i hesperydyną, które wzmacniają sciany naczyn krwionośnych i wzmagaja przeplyw krwi, dzieki czemu mozesz uniknąc kolejnych takich widokó

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mi zadne tabletki ani masci nie pomagały kiedy było już bardzo zle wybrałam sie do Kliniki Flebologii, Flebolog zdiagnozował moj problem i zdecydowałam sie na zabieg, ktory zalecił mi lekarz. Naszczescie był to zabieg laeroterapii, bezinwazyjny i bezbolesny polega na usuwanie żył przy pomocy lasera.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości