+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

Problem z erekcja

Mam 19 lat, a masturbuję się średnio raz na dzień/dwa dni. Od jakiegoś czasu nie mam porannej erekcji, a nawet nie potrafię go doprowadzić do pełnego wzwodu na okres dłuższy niż kilka sekund, jak wstaje to opada.
    Czy da się coś z tym zrobić?

Yenek
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mam 19 lat, a masturbuję się średnio raz na dzień/dwa dni. Od jakiegoś czasu nie mam porannej erekcji, a nawet nie potrafię go doprowadzić do pełnego wzwodu na okres dłuższy niż kilka sekund, jak wstaje to opada.
    Czy da się coś z tym zrobić?
    A zastanawiałeś się nad zastosowaneim IQman? Mi bardzo pomógł.

Ren
    Guest
    Moim zdaniem jeżeli chodzi o problemy z erekcją, to nie ma moim zdaniem lepszego sposobu na poprawienie potencji jak zasatosowanie IQman

HubertU
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i faktycznie efekt rewelacyjny. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na potencję.

patrycjusz
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony. W końcu sukces i nie ma problemów z erekcją.

Arkadiusz TR
    Guest
    Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy środek wspomagający erekcję, jakie obencie jest na rynku

Grzesiek J
    Guest
    Cytat Napisał Yenek Zobacz post
    A zastanawiałeś się nad zastosowaneim IQman? Mi bardzo pomógł.
    Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu IQman. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tego rodzaju tabletek jakie są na rynku

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości