+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ

Jakie znacie sposoby na złagodzenie bólu pleców?

hej, szukam sprawdzonych sposobów na złagodzenie bólu kręgosłupa. Mogą być okłady, ćwiczenia, byle nie obciążające itp. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Temat już wiele razy był poruszany i nasuwał się wniosek że okłady, tabletki, maści nie działają wcale albo przynoszą ulgę na kilka godzin. Na pewno pomagają ćwiczenia ale przy towarzyszącym bólu większości nie po prostu nie da się wykonać, dlatego dobrze jest kupić sobie pas np w sklepie online DiskDr. i rehabilitować się z usztywnionym kręgosłupem. Mojej żonie ta metoda pomogła, bez problemu pracuje, zajmuje się domem i rekreacyjnie biega.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Najlepszy jest basen. Mój mąż miał problemy zarówno z tzw. korzonkami jak i kręgosłupem szyjnym. Od roku obowiązkowo raz w tygodniu chodzi na basen. Do tego od czasu do czasu robi ćwiczenia na kręgosłup szyjny i nie narzeka. Chwali się też, że w końcu może ćwiczyć na siłowni i kręgosłup się nie odzywa mimo to. Także polecam tę mętodę

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Opole
    Czesc. Też cierpię na bóle kręgosłupa, dokładniej lędźwi i lekarz powiedział że ćwiczenia i rehabilitacje nie pomogą trzeba od razu iść na operacje. Trochę jestem w kropce bo boję się strasznie zabiegu ale z drugiej strony z roku na rok jest coraz gorzej. Spróbowałabym pasów ale co będzie jak ból stanie się jeszcze wiekszy?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Poczytaj sobie o kapsulach floatingowych.. odciazaja kregoslup miesnie i stawy, wspieraja procesy zlaman, łagodza przewlekly bol i uwalniaja cialo od napiecia. Ja od dawna chodze do Jura floating w Częstochowie ktorą polecil mi znajomy i to najlepsze rozwiazanie jakie moglam wybra

SimonT
    Guest
    Z tych naprawdę silnych to najlepszy jest gardan. Zawsze szybko pomaga, a do tego można go dostać bez recepty. Mozna na poczatku nawet wziac pol tabletki i zobaczyc czy to wystarczy

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości