+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Gliwice

Zakup oczyszczacza powietrza?

Czy zakup takiego urządzenia jak oczyszczacz powietrza do domu jest drobrym zakupem? Tyle się teraz mówi o smogu, bakteriach itp. I nawet gdzieś czytałam, że w domu również możemy smog wdychać. Czy taki oczyszczacz się sprawdzi?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Rybnik
    Ja mam oczyszczacz co prawda korzystam z niego tylko 2 miesiace, ale polecam. Zakupiliśmy go głównie ze względów zdrowotnych - alergii na roztocza syna. Po tygodniu z ciekawości otworzyliśmy filtr i niemiłe zaskoczenie było kiedy na pierwszej warstwie zobaczyliśmy pierzynkę kurzu. Niestety to wdychamy w domach. Na oxyshop.pl masz dostępne różne modele, akcesoria i też kilka artykułów na temat działania takiego urządzenia. A z tym, ze smog wlatuje nam do mieszkań to prawda, bo smog to zanieczyszczone powietrze. A jak wiadomo powietrze mamy też w domach więc to logiczne, ze w okresie smogowym również to zanieczyszczone.

WiolettaKubacka
    Guest

oczyszczacz

Ja niedawno zdecydowałam się na zakup oczyszczacza i teraz żałuje, że tak późno. To na prawdę super sprzęt. Myśle, że jakbyśmy sie wcześniej zdecydowali na to rozwiązanie to oszczędzilibyśmy dzieciom wiele razy katarków i kaszlu. Ja mam Airdog i jest super. Pokazuje stan powietrza i wyłapuje najmniejsze zanieczyszczenia. Jeżeli chodzi o filtr to nie trzeba się martwić o jego wymianę co jest duuuużą oszczędnościa. Ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-12-18 o 20:42

weronikafilipiak
    Guest

oczyszczacz

Ja czytałam na stronie producenta airdog.pl i sama się chyba zdecyduje na ten oczyszczacz. U nas kaszel i katar jest co chwile. Dodatkowo syn jest alergikiem więc myślę, że to nas bardzo odciąży. Czytałam że radzi sobie też z kurzem i roztoczami więc tym bardziej mnie to przekonuje.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-19 o 19:37

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Również uważam, że oczyszczacz powietrza może pomóc alergikom, ale tez pozwoli w mieszkaniu uwolnić się od zanieczyszczeń powietrza. Dlatego zajrzyj w wolnej chwili do oferty oxyshop.pl w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, ale także duży wybór modeli które są cenione przez użytkowników jak AirDog.

WiemCoPisze
    Guest

Oczywiście że warto

Warto, jak najbardziej, szczególnie w okresie największego smogu.
    loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny - tutaj można sobie przeczytać dokładnie na czym polega praca takich urządzeń i czy rzeczywiście czuć różnice

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości