+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Nikola24
    Guest
    A o co to chodzi z tym alarmem wybudzeniowym? Niby czytałam a jasne nie jest. Możecie mi to jakoś prosto wytłumaczyć?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    właśnie bardzo mi się podoba ten pomysł, nie trzeba nosić ze sobą zeszytu,ani bawić się w sterty kartek. Apka suchego poranka jest fajnie zrobiona, czytelna, a przecież telefon każdy nosi ze sobą stale, wiec można wychwycić wszystkie sytuacje a pamięć jest zawodna.

Ginny
    Guest
    Alarm jaki miałyśmy kiedyś dla córeczki to był taki zegarek z kabelkiem podłączonym pod majteczki i reagował na wilgoć. Poszukaj na stronie Suchy Poranek, powinno być gdzieś coś więcej.

werii
    Guest
    czy to dziecku jakoś nie przeszkadza w spaniu? Czy to można normalnie kupić? weszłam na ten suchy poranek i sporo porad wprowadziłam w życie, na pewno problem się zmniejszył, już wypadek z moczeniem się zdarza dużo rzadziej, ale pewnie jeszcze trochę potrwa nim problem sam zniknie

Ginny
    Guest
    Kupisz bez problemu w internecie albo aptekach, tylko nie każda ma. Nie przeszkadza w spaniu, ani nie stresuje dziecka.

werii
    Guest
    kupiłam ten alarm, sprawdza się, epizody moczenia zdarzają się coraz rzadziej, widzę światełko w tunelu, ciągle korzystam z tej apki suchego poranka, łatwiej mi tak robić obserwacje

Bestina
    Guest
    No właśnie zdecydowałam się na zakup tego alarmu, szczerze bardzo długo miałam wątpliwości, obawy, ale któregoś wieczoru dokładnie poczytałam przede wszystkim na suchym poranku i kupiłam. Zobaczymy jak efekty, ale jestem dobrej myśli

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości