+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Nie zarejestrowany
    Guest

Sucha, atopowa skóra

Hej, od urodzenia mam problem z suchą skórą, w zasadzie jest na atopowa i sklonna do podrażnień. Szukam jakiegoś sposobu na to aby odpowiednio ją nawilżyć. Może to być coś z apteki albo jakieś domowe sposoby

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się jednak na coś z apteki bo te drogeryjne żele do mycia i balsamy zawierają często mnóstwo substancji, które mogą podrażniać. Ja od nidawna stosuję emulsję atoperal i jestem zadowolona, odpowiednio nawilża nie jest bardzo tłusta. Skóra po jej użyciu jest przyjemna w dotyku, nic nie swędzi.

wrotka001
    Guest
    Dla mnie zdecydowanie warto coś z apteki używać i to coś konkretnego, czyli emolienty eloderm są bardzo delikatne, można je stosować nawet u dzieciaczków od pierwszych dni życia. Nawilżają i natłuszczają i dodatkowo łagodzą podrażnienia i swędzenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam w domu atopika, choć przyznam, że z wiekiem objawy są coraz łagodniejsze. w każdym razie kąpiel to mordęga i dla mnie i dla niego, oczywiście w momencie, kiedy ma na ciele plamy. on się frustruje i ja też, bo przecież trzeba się jakoś umyć. atoperal do kąpieli przynosi bardzo szybką ulgę, koi skórę, więc kąpiele są znacznie spokojniejsze. A i dziecie śpi spokojniej

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja od zawsze mam problemy z atopową skórą i niestety mój syn też, od pewnego czasu używamy kosmetyków do mycia i nawilżania z atoperala i widzę poprawę u siebie jak i u syna. Ja używam emulsji nawilżającej a syna kąpie w krochmalu, od tej pory kąpiele nie są już taką męką i mały spokojnie je znosi.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam artykuł w którym dowiecie się co zrobić gdy dokuczają nam problemy skórne banita.com.pl/dojrzala-skora-to-nie-problem-zabiegi-kosmetyczne-ktore-musisz-znac/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-19 o 22:07

Izka3008
    Guest
    Ja do pielęgnacji cery suchej i wrażliwej stosuję kosmetyki Atopis z Novaclear, które świetnie sobie radzą. Maja skóra dzięki nim odżyła, w końcu jest odpowiednio nawilżona, gładka, zadbana i wygląda estetycznie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    tez miałam problem ze skora sucha i tak jak kolezanka wyżej zaczelam uzywac kosmetykow od novaclear które polecila mi Pani w aptece i efekty sa bardzo fajne także polecam

Majka2312
    Guest
    U mnie bardzo fajnie sprawdzają się dermokosmetyki Atopis z Novaclear. Delikatne i bezpieczne, doskonale nawilżają cerę, przynoszą jej ukojenie i eliminują świąd! Dzięki nim udało mi się podleczyć moją suchą i wymagającą cerę.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk
    Co sądzici eo skorze atopowej? Jakis czas temu dowiedzialam sie o swoich proble ach skorynych,teraz czekam na dokladną diagnoze. Bardzo zalezy mi na tym,aby podleczyc swoją skórę...febumed.com.pl/Luszczyca-na-lokciach-leczenie-i-zdjecia-blog-pol-1507535774.html Co o tym sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-12-19 o 17:28

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości