+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wycieczka do Egiptu

W grudniu wybieramy się na pierwsze wakacje z naszym synkiem, kierunek to Egipy. Mały wtedy będzie ledwo po trzecich urodzinach. Mały je już samodzielnie, boimy sie, aby na wakacjach nie miał problemów z brzuchem. Da się tego uniknąć? Wiem, że ta straszna zemsta farana dopada nawet dorosłych a co dopiero dziecko

Nie zarejestrowany
    Guest
    Powiem Ci, że Egipt jest trochę ryzykowny na wycieczkę z tak małym dzieckiem. Jeśli już się zdecydowaliście to warto podawać sprawdzony probiotyk, u nas na wakacjach w grecji sprawdził się flostrum plus. Podawaliśmy dwa tygodnie przed wyjazdem, potem cały wyjazd i tydzień po, na szczęście syn nie miał żadnych problemów z brzuszkiem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ten probiotyk, o którym piszesz jest w tabletkach? Mój syn w ogóle nie chce ich połykać i szukamy czegoś innego

Nie zarejestrowany
    Guest
    Właśnie jest on w kropelkach, to super rozwiązanie bo moja córka też nie chce niczego połykać. Kiedyś jak miała brać witaminy to za każdym razem była wojna. Teraz wlaśnie wsyztsko kupuję w formie płynnej, o ile oczywiście sie da

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości