+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Uzależnienie od technologii - jak sobie radzicie?

Uzależnienie od technologii - nie tylko telefonów, ale też tabletów, komputerów, to teraz problem właściwie każdego z nas. Najwięcej uzależnionych niestety jest wśród dzieci. Badania są niestety coraz straszniejsze i tak jak osoby dorosłe zdają sobie sprawę z problemu, tak dzieci niestety go nie widzą :/ A skutki takiego uzależnienia nie są wcale błahe...

Jak myślicie, czy każdy z nas jest uzależniony? Co robicie, by mniej korzystać z technologii, kontrolować używanie? Widzicie jakieś pozytywne skutki, jeśli uda wam się dłużej nie korzystać, np z telefonu?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Oj tak, we mnie to też bardzo uderza. Szczególnie to widać w komunikacji miejskiej, na ulicy... każdy zapatrzony w swój telefon. Ja chociaż pozornie wydaje się, że uzależniona nie jestem, to staram się odkładać telefon na ile się da. Np jeśli czytam książkę, to telefon odkładam tak, by nie moc na niego co chwilę spoglądać. Takim sposobem widzę, że potrafię się o wiele bardziej skupić.

Nikos
    Guest
    Niech robią jakieś obozy dla młodziezy uzaleznionej od telefonu w sumie nawet w takim polskim horrorze, który ma wyjść w marcu ma być poruszony ten temat

DonekS
    Guest
    Zgadzam się i w sumie ciekawi mnie to jak będzie wyglądał świat za 30 lat. Mam nadzieję, że nie będziemy tylko siedzieli przed komputerem i telefonem, ale wrócimy do natury oraz tej ciszy.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości